Друк

Про виконання у 2018 році на території району Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища». Організація і координація заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використа

. Posted in Житлово-комунальне господарство

Районна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення

Рекомендації

25.03.2019                                                                                                             смт.Ярмолинці

Про виконання у 2018 році на території району Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища». Організація і координація заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використання природних ресурсів у районі.

З метою створення сприятливого для людей довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку в районі щорічно проходить Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». У 2018 році акція пройшла в 60 населених пунктах, було висаджено 568 дерев та 25 кущів, ліквідовано 57 стихійних сміттєзвалищ, вивезено 114 м.куб. .побутових відходів, прибрано 25 парків, скверів, алей, 61 кладовище, 16 братських могил, 36 місць почесних поховань, 19, 4 га прибудинкових та адміністративних територій.

Сільськими радами розроблено та затверджено 12 правил благоустрою населених пунктів та 1 схема санітарної очистки по смт.Ярмолинці.

В районі діє цільова районна «Програма забезпечення населення питною водою на 2012-2020 роки», виконувалась «Програма поводження з твердими побутовим и відходами на 2013-2018 роки». Станом на 01.12.2018 року на рахунках сільських та селищної рад нараховується 233343,32 грн. «екологічного податку». Протягом року було використано 87610,35 грн., а саме:

- на рекультивацію сміттєзвалища смт.Ярмолинці 75823,53 грн,
           - лабораторне дослідження води, хлорування криниць на території Москалівської, Правдівської, Савинецької сільських рад. Кошти, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва будуть використані у 2019 році на проведення нормативно-грошової оцінки землі району та встановлення меж населених пунктів.

Для організації і координації заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використання природних ресурсів у районі при районній державній адміністрації створено комісію з питань сприяння здійсненню контролю за використанням та охороною надр, комісію з питань поводження з безхазяйними відходами та робочу групу з питань сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин, засідання яких проводяться щоквартально або при необхідності розгляду звернень від громадян.

17.01.2018 року проведено спільне засідання робочої групи з питань сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин, комісії з питань сприяння здійсненню контролю за використанням та охороною надр та комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, 31.05.2018 року проведено спільне засідання комісії з питань поводження з безхазяйними відходами та районної робочої групи з питань сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин ,13.09.2018 року проведено спільне засідання комісії з питань сприяння здійсненню контролю за використанням та охороною надр та районної робочої групи з питань сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин, 13.12.2018 року проведено спільне засідання комісії з питань сприяння здійсненню контролю за використанням та охороною надр та районної робочої групи з питань сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин.

На виконання Закону України ««Про охорону навколишнього природного середовища», районна МКМР рекомендує:

1. Органам місцевого самоврядування, структурним підрозділам райдержадміністрації та суб’єктам господарювання активізувати роботу щодо:

- впорядкування та благоустрою сміттєзвалища в смт Ярмолинці,

- вирішення в установленому порядку фінансування з місцевого бюджету придбання контейнерів для роздільного збирання сміття та облаштування місць роздільного збирання сміття.

- активізації договірної роботи з суб’єктами господарювання та населенням щодо надання послуг з вивезення твердих побутових відходів,

- забезпечення проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з органами місцевого самоврядування та населенням щодо впровадження роздільного збирання сміття.

- безумовного дотримання положень Правил благоустрою населених пунктів з відповідним реагуванням до осіб, які не забезпечують їх виконання.

- комісійного обстеження територій сіл, селища на предмет наявності нелегально завезених твердих побутових відходів (сміття), стихійних сміттєзвалищ, безхазяйних відходів

- узагальнення інформації про місця розташування об’єктів поводження з відходами з визначенням географічних координат місць розташування стихійних сміттєзвалищ з метою включення їх до реєстру сміттєзвалищ

- забезпечення ефективного використання сміттєвозів, іншої залученої техніки для своєчасного вивезення твердих побутових відходів від населення та суб’єктів господарювання у смт Ярмолинці.

- розгляду на місцевих сесіях можливість встановлення земельного податку на лісові землі на рівні 0,1 відсотки нормативно-грошової оцінки площі ріллі по області.

- проведення лісокористувачами району зустрічей з представниками територіальних громад, де розташовані підвідомчі лісові землі щодо впливу прийнятих рішень органами місцевого самоврядування на фінансово-господарську діяльність підприємств.

- забезпечення інформування органів місцевого самоврядування, бюджетних установ, суб’єктів господарювання, у віданні яких перебувають об’єкти природно-заповідного фонду про необхідність розробки та погодження згідно чинного законодавства положень про території та об’єкти природно-заповідного фонду

- проведення оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, зайняті лісом, які перебувають в користуванні підприємств району.

- забезпечення ефективної господарської діяльність з дотриманням вимог раціонального використання лісових ресурсів, своєчасне виконання заходів з формування та оздоровлення лісів.

- підготовки пропозиції органам місцевого самоврядування щодо використання коштів екологічного податку на виконання природоохоронних заходів.

Керівник апарату адміністрації,

голова районної МКМР з правової освіти населення                     О.Цісар

 

 

 

 

 

 

 

на якому розглянуто такі питання:

Про підсумки роботи лісогосподарських підприємств району у 2017 році та заходи щодо збереження,охорони та розширення площ лісових насаджень на території району у 2018 році.

Про реалізацію в районі Закону України «Про відходи» в частині заборони захоронення на сміттєзвалищах несортованих відходів.

Про розробку Положень про території та об’єкти природно-заповідного фонду району.

Про актуальні питання з охорони навколишнього середовища, які потребують вирішення у 2018 році та план діяльності комісії з питань сприяння здійсненню контролю за використанням та охороною надр на 2018 рік.

Обговорено та затверджено план роботи комісії з питань сприяння здійсненню контролю за використанням та охороною надр на 2018 рік.

31.05.2018 року проведено спільне засідання комісії з питань поводження з безхазяйними відходами та районної робочої групи з питань сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин, на якому розглянуто такі питання:

Про виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 10.05.2018 року №24-5/2018-д «Про затвердження плану заходів щодо недопущення ввезення та несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів на території області».

Про актуальні питання щодо здійснення здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин та поводження з безхазяйними відходами в районі.

13.09.2018 року проведено спільне засідання комісії з питань сприяння здійсненню контролю за використанням та охороною надр та районної робочої групи з питань сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин, на якому розглянуто такі питання:

Про встановлення ставок земельного податку на лісові землі.

Про впорядкування надання послуг з вивезення твердих побутових відходів в смт Ярмолинці та населених пунктах району.

Про актуальні питання з охорони навколишнього середовища, які потребують вирішення у 2018 році.

13.12.2018 року проведено спільне засідання комісії з питань сприяння здійсненню контролю за використанням та охороною надр та районної робочої групи з питань сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин, на якому розглянуто такі питання:

Про хід виконання заходів з підвищення ефективності надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та впровадження роздільного збирання сміття в смт Ярмолинці.

Про проведення заходів для недопущення випадків незаконного вирубування хвойних насаджень у лісових масивах району та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок населенню.

Про виконання заходів з охорони навколишнього природного середовища та використання у 2018 році коштів екологічного податку на проведення природоохоронних заходів. Напрямки використання коштів екологічного податку у 2019 році.

Про стан реалізації суб’єктами господарювання інвестиційних проектів з видобутку та переробки корисних копалин та ефективне використання земельних ресурсів.

Про актуальні питання з охорони навколишнього середовища, які потребують вирішення у 2019 році.

За підсумками проведення засідань надано рекомендації органам місцевого самоврядування, структурним підрозділам райдержадміністрації та суб’єктам господарювання та щодо:

- впорядкування та благоустрою сміттєзвалища в смт Ярмолинці,

- вирішення в установленому порядку фінансування з місцевого бюджету придбання контейнерів для роздільного збирання сміття та облаштування місць роздільного збирання сміття.

- активізації договірної роботи з суб’єктами господарювання та населенням щодо надання послуг з вивезення твердих побутових відходів,

- забезпечення проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з органами місцевого самоврядування та населенням щодо впровадження роздільного збирання сміття.

- безумовного дотримання положень Правил благоустрою населених пунктів з відповідним реагуванням до осіб, які не забезпечують їх виконання.

- комісійного обстеження територій сіл, селища на предмет наявності нелегально завезених твердих побутових відходів (сміття), стихійних сміттєзвалищ, безхазяйних відходів

- узагальнення інформації про місця розташування об’єктів поводження з відходами з визначенням географічних координат місць розташування стихійних сміттєзвалищ з метою включення їх до реєстру сміттєзвалищ

- забезпечення ефективного використання сміттєвозів, іншої залученої техніки для своєчасного вивезення твердих побутових відходів від населення та суб’єктів господарювання у смт Ярмолинці.

- розгляду на місцевих сесіях можливість встановлення земельного податку на лісові землі на рівні 0,1 відсотки нормативно-грошової оцінки площі ріллі по області.

- проведення лісокористувачами району зустрічей з представниками територіальних громад, де розташовані підвідомчі лісові землі щодо впливу прийнятих рішень органами місцевого самоврядування на фінансово-господарську діяльність підприємств.

- забезпечення інформування органів місцевого самоврядування, бюджетних установ, суб’єктів господарювання, у віданні яких перебувають об’єкти природно-заповідного фонду про необхідність розробки та погодження згідно чинного законодавства положень про території та об’єкти природно-заповідного фонду

- проведення оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, зайняті лісом, які перебувають в користуванні підприємств району.

- забезпечення ефективної господарської діяльність з дотриманням вимог раціонального використання лісових ресурсів, своєчасне виконання заходів з формування та оздоровлення лісів.

- підготовки пропозиції органам місцевого самоврядування щодо використання коштів екологічного податку на виконання природоохоронних заходів.

 

 

Начальник управління                                                        І. Драгомерецька

На виконання Закону України «Про звернення громадян», районна МКМР рекомендує:

1. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільським та селищному головам:

1) Забезпечити безумовне дотримання графіків особистого прийому громадян.

2) Установити дієвий контроль за повним, об’єктивним, кваліфікованим розглядом звернень громадян у підпорядкованих підрозділах, на підприємствах в установах та організаціях незалежно від форм власності, додержанням встановлених законодавством термінів розгляду та своєчасним наданням відповідей авторам звернень з обов’язковим роз’ясненням заявникам порядку оскарження прийнятих рішень.

3) Звертати особливу увагу на вирішення питань, порушених у колективних зверненнях, та першочерговий розгляд звернень, в яких порушуються проблеми соціально незахищених верств населення і осіб, які мають особливі заслуги перед Україною.

4) Проводити роз’яснювальну роботу через засоби масової інформації із найбільш проблемних питань, що турбують громадян.

2. Взяти під особистий контроль виконання Закону України «Про звернення громадян».

Керівник апарату райдержадміністрації,

голова районної МКМР з правової освіти населення                                         О.Цісар

Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Управління освіти, молоді та спорту
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані
Протидія домашньому насильству

Оголошення

Prev Next

Про нелегальні АЗС

На виконання пункту 1 розділу 6 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №29 розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.12.2019 №915/2019-р...

Read more

Виїзний прийом громадян регіональним пре…

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області буде проводити виїзний прийом громадян 17 грудня 2019...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ Держаудитслужби

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну поштової адреси: нова адреса - провулок                          2-й Кам’янецький, 19/1, м....

Read more

V Міжнародна конференція: «Системи тепло…

 З 13 по 15 листопада 2019 року проводиться V Міжнародна конференція: «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)» (готель «Вараш», Майдан...

Read more

Конкурсний відбір проектів регіонального…

З мстою підготовки проектів для участі у другому етапі конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів...

Read more

Повідомлення прес-служби Хмельницького о…

ДО УВАГИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! Антимонопольний комітет України провів дослідження ринку розміщення зовнішньої реклами. Звіт містить аналіз...

Read more

Запрошуємо на презентацію освітньої прог…

Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр ДонНУ-Поділля» запрошує власників бізнес-структур, успішних менеджерів, які планують розвивати власну кар’єру...

Read more

Конкурс на зайняття вакантної посади де…

Загальні умови Посадові обов’язки Відповідно до Положення про бюджетний відділ управління фінансів Ярмолинецької районної державної адміністрації: - у межах своїх повноважень контролює...

Read more

Круглий стіл з обговорення проекту Прогр…

Запрошуємо взяти участь у заході «Круглий стіл з обговорення проекту Програми «Енергомодернізація багатоквартирних будинків» 4 червня 2019 року в офісі...

Read more

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт