Друк

Звіт про план Ярмолинці за ІІ кв. 2019 сайт

. Posted in Основні заходи

ЗВІТ

про виконання плану роботи Ярмолинецької районної державної адміністрації за ІІ квартал 2019 року.

 

 

 

У ІІ кварталі 2019 року робота районної державної адміністрації проводилася у відповідності до плану роботи затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 29 березня 2019 року №72/2019-р. Проект плану роботи районної державної адміністрації для обговорення висвітлено у районній газеті «Вперед» від 21 березня 2019 року №12, на веб-сторінці райдержадміністрації, обговорено на засіданні колегії районної державної адміністрації 28 березня 2019 року.

 

І. Питання для внесення на розгляд сесії районної ради.

1. Про Програму соціального захисту учасників антитерористичної операції та учасників операції Об’єднаних сил, бійців-добровольців антитерористичної операції – жителів Ярмолинецького району на 2019-2020 роки.

2. Про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

4. Про внесення змін до районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2019 роки.

5. Про припинення юридичної особи «Антоновецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Ярмолинецької районної ради Хмельницької області» шляхом ліквідації.

6. Про припинення юридичної особи «Косогірський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Ярмолинецької районної ради Хмельницької області» шляхом ліквідації.

7. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Ярмолинецького району на 2019-2023 роки.

 

ІІ. Засідання колегії районної державної адміністрації.

За звітний період проведено 3 засідання колегії районної державної адміністрації, на яких розглянуто 9 питань.

 

25 квітня 2019 року:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І квартал 2019 року.

2. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей району впродовж літнього періоду 2019 року.

3. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

4. Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.

 

29 травня 2019 року:

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

2. Про підсумки опалювального сезону 2018-2019 років та заходи щодо підготовки об’єктів економіки, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

3. Про підсумки проведення комплексу весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами району.

4. Про виконання делегованих повноважень виконкомом Скаржинецької сільської ради.

 

27 червня 2019 року:

1. Про підготовку до збирання врожаю ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах різних форм власності району.

2. Про хід виконання в районі акції «За чисте довкілля».

3. Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2019 року.

 

ІІІ. Питання взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Заступник голови, керівник апарату, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у підготовці та обговоренні питань винесених на розгляд сесій Ярмолинецької районної ради VІІ скликання, які відбулися в ІІ кварталі 2019 року.

На розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації розглянуто питання виконання делегованих повноважень виконкомом Скаржинецької сільської ради.

Керівництвом районної державної адміністрації постійно проводяться виїзні прийоми громадян. До виїзних груп запрошуються необхідні фахівці.

Забезпечується робота «гарячої» телефонної лінії, «телефону довіри». Всього за ІІ квартал проведено 3 «гарячих» телефонних ліній «Запитай у влади».

 

ІV. Питання для вивчення з наступним інформуванням по них в оперативному порядку заступників голови райдержадміністрації.

Протягом звітного періоду проводилось вивчення окремих питань роботи відділів та управлінь районної державної адміністрації.

Загальним відділом апарату райдержадміністрації здійснено аналіз роботи управлінь та відділів районної державної адміністрації з питань виконання указів Президента України, доручень Президента України, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій. У ІІ кварталі 2019 року надійшло: Законів України – 2, Постанов Верховної Ради України – 1, указів Президента України – 7, Постанов Кабінету Міністрів України – 10, розпоряджень Кабінету Міністрів України – 5, доручень Кабінету Міністрів України – 6, розпоряджень голови облдержадміністрації – 24, доручень голови облдержадміністрації та протокольних рішень колегії облдержадміністрації – 3, листів управлінь та відділів облдержадміністрації, які мають контрольні терміни – 129, листів управлінь та відділів облдержадміністрації, які не мають контрольних термінів – 70, інших документів центральних органів влади – 28, публічних запитів – 7. Загальним відділом протягом ІІ кварталу 2019 року взято на контроль 8 розпоряджень голови районної державної адміністрації. Підготовлено та відправлено до обласної державної адміністрації 704 інформації на виконання документів, які мали контрольні терміни виконання.

Загальним відділом апарату райдержадміністрації проаналізовано стан роботи із зверненнями громадян у районній державній адміністрації. До районної державної адміністрації у ІІ кварталі 2019 року надійшло 84 (за відповідний період 2018 року - 76) письмових звернень, з них з вищестоящих органів влади – 2 звернень (за відповідний період 2018 року - 5), обласного контактного центру - 75 (за відповідний період 2018 року - 67).

Протягом ІІ кварталу 2019 року сектором з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації постійно проводився аналіз розвитку суспільно-політичної ситуації в районі. Поновлено банк даних реєстрації районних організацій політичних партій, громадських об’єднань, фондів: зареєстровано 79 районних партійних організацій та легалізовано шляхом повідомлення про заснування 51 громадська організація та чотири благодійні фонди.

Протягом кварталу прийнято 81 розпорядження голови районної державної адміністрації, з них 15 – з кадрових питань. Юридичним відділом апарату райдержадміністрації перевірено вказані розпорядження на відповідність Конституції України та чинному законодавству.

Відповідно до затвердженого графіка працівниками юридичного відділу апарату райдержадміністрації проводилося чергування у громадській приймальні. Всього у громадській приймальні надано 51 консультацію.

Управлінням економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації забезпечено проведення щомісячного моніторингу виконання показників соціально-економічного розвитку району, зокрема підготовку аналітичних довідок: про соціально-економічний розвиток району; про виробництво промислової продукції; моніторинг тарифів на житлово-комунальні послуги; про рівень цін на продукти харчування, здійснення закупівель розпорядниками бюджетних коштів; впровадження енергетичного менеджменту убюджетних установах, що фінансуються з районного бюджету; про інвестиційну діяльність суб’єктів господарювання. Контролювалося виконання показників соціально-економічного розвитку району.

На виконання доручень Президента України та розпоряджень голови облдержадміністрації місцевими органами виконавчої влади проводиться відповідна робота щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, ліквідації заборгованості з неї та підвищення розміру заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій.

В травні 2019 року рівень заробітної плати штатних працівників порівняно з травнем 2018 року зріс на 455,9 грн. та в цілому по району склав 7343,5 грн.

Продовжується колективно - договірний процес між адміністраціями та трудовими колективами підприємств, установ та організацій району: впродовж ІІ кварталу 2019 року зареєстровано 3 колективних договори. Перед реєстрацією зміст колективних договорів аналізується на відповідність чинному законодавству. За результатами аналізу сторонам колективно - договірного процесу надаються рекомендації щодо усунення виявлених невідповідностей.

Станом на 01.07.2019 року в районі проатестовано на 26-ти підприємствах 790 робочих місця, на яких працює 1395 осіб. В основному проатестовані робочі місця, професії яких підлягають пільговому пенсійному забезпеченню і є в Списку №1 та Списку № 2, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2003 р. № 36.

Упродовж ІІ кварталу поточного року здійснено призначень субсидій на житлово - комунальні послуги та тверде паливо 2251 сім’ї.

Протягом ІІ кварталу 2019 року нараховані наступні допомоги: допомога по вагітності та пологах - 31 особі; усиновлені - 4 особам; допомога на дітей, які перебувають під опікою - 27 особам; допомога одиноким матерям - 290 особам; державна соціальна допомога – 243 малозабезпеченим сім'ям; одноразова допомога при народженні дитини - 863 особам; тимчасова допомога 14 дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; державна допомога інвалідам з дитинства та дітям - інвалідам - 594 особам, державна соціальна допомога – 140 особам, які знаходяться по догляду за особами з інвалідністю І та ІІ груп внаслідок психічного розладу.

Продовжує діяти Єдиний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги. Станом на 01.07.2019 року зареєстровано 7303 справи у паперовому та електронному вигляді, що складає 100 % від загальної кількості пільговиків.

У ІІ кварталі 2019 року призначено щомісячну адресну допомогу 22 сім’ям, які перемітилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

До Центру надання адміністративних послуг за ІІ квартал 2019 року звернулось 2110 громадян та суб`єктів господарювання. Адміністраторами центру зареєстровано 2531 звернення:

- з питань реєстрації речових прав – 215;

- державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – 166;

- державної міграційної служби з питань оформлення закордонних паспортів та видачі паспортів громадянина України у формі ID-картки– 797;

- вклеювання фото до паспорта громадянина України – 82;

- послуг відділу Держгеокадастру – 1247;

- з питань видачі будівельних паспортів – 2;

- з питань реєстрації будівельних декларацій – 15

- з питань видачі документів дозвільного характеру – 7;

Протягом ІІ кварталу 2019 року управлінням агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації надано допомогу та проведено контроль за посівами і доглядом озимих зернових культур агроформуваннями району, проведено моніторинг забезпеченості сільськогосподарських підприємств району мінеральними добривами, насінням та хімічними засобами захисту рослин на період проведення весняних робіт, перевірено готовність зернотоків, зерноочисної техніки, сушарок, площадок та складів до приймання урожаю 2019 року.

Проводилася в районі щорічна акція «За чисте довкілля» та день благоустрою території населених пунктів.

Протягом кварталу виготовлено 5 будівельних паспорти, 6 містобудівних умов обмеження забудови земельниої ділянки, 7 висновків про погодження проектів землеустрою для містобудівних потреб, 2 паспорти прив`язки тимчасових споруд.

Мережа загальноосвітніх закладів складає 19 загальноосвітніх школи та 20 дошкільних навчальних закладів.

Протягом кварталу забезпечувався безкоштовний підвіз 561 дитини. Для забезпечення безкоштовного підвезення дітей до місця навчання і додому відкрито маршрути, які обслуговують 14 шкільними автобусами.

Організованим харчуванням було охоплено 216 дітей із сімей, що отримують допомогу згідно ст.53 «Про допомогу сім’ям із дітьми», 32 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 184 дитини батьки яких є учасниками АТО. Всього безкоштовно харчуються 432 учні.

Протягом кварталу згідно графіка проводилися теоретичні та практичні семінари для педагогічних працівників.

Протягом ІІ кварталу спільно з районною організацією ВФСТ «Колос» проведено:

14.04.2019 – кубок району з волейболу серед дівчат;

12.05.2019 - кубок району з волейболу присвячений Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

Протягом червня місяця проведено І-ІІІ тур чемпіонату району з футболу.

Переможці та призери змагань нагороджені спільними грамотами та кубками відділу освіти, молоді та спорту та районних організацій ВФСТ «Колос» та ТСОУ.

Збірні команди району успішно виступили в міжрайонних, обласних та Всеукраїнських змаганнях:

03.05.2019 – Відкритий обласний чемпіонат з волейболу серед дітей війни (чоловіки) присвячений 74-й річниці Перемоги у Другій світовій війні (1місце) м. Хмельницький;

18-19.05.2019 – Чемпіонат Хмельницької області з настільного тенісу серед ветеранів (2, 3 місця) м. Хмельницький;

01-02.06.2019 – Командного чемпіонату Хмельницької області з більярдного спорту «Вільна піраміда» серед ветеранів пам’яті М. Баки (3 місце) м. Хмельницький;

08-06.2019 – Спартакіада серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Хмельницької області (футзал) – 4 місце.

27 червня 2019 року, відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді на площі 600-річчя Ярмолинець, в рамках якого проведено районну молодіжну акцію «Ярмолинецький Оскар», де було визначено та нагороджено грамотами та подарунками кращих молодих людей району у 9-ти номінаціях.

За кошти районного бюджету на оздоровлення дітей придбано 45 путівок в ПЗОВ «Салют» (с.Коблево, Березанський район, Миколаївська область).

З метою соціального захисту дітей, профілактики правопорушень серед неповнолітніх службою у справах дітей, спільно з Ярмолинецьким відділенням ВП ГУНП, районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді було здійснено 13 цільових рейдів «Діти вулиці». Обстежено       3 сім`ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, в яких проживають неповнолітні діти та 6 сімей, опікунів-піклувальників, батьків вихователів, де виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування.

З метою розвитку сімейних форм виховання в районі діє 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 9 дітей та 8 прийомних сімей, які виховують 15 дітей. У сім’ях опікунів та піклувальників проживає 41 дитина-сирота та діти, позбавлені батьківського піклування.

 

V. Стан реалізації нормативно-правових актів Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, обласної та районних державних адміністрацій.

Протягом ІІ кварталу здійснювався оперативний контроль за виконанням документів вищестоящих органів влади. Загальний відділ апарату райдержадміністрації інформував про стан роботи з документами у структурних підрозділах райдержадміністрації.

 

VІ. Надання методичної і практичної допомоги виконкомам сільських та селищної рад.

Надавалась методична і практична допомога виконкомам сільських рад з питань планування роботи, здійснення контролю за виконанням документів, організації роботи із зверненнями громадян, виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

На розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації розглянуто питання виконання делегованих повноважень виконкомом Скаржинецької сільської ради.

Головою районної державної адміністрації 10 травня 2019 року проведено семінар-нараду для селищного та сільських голів в ході розглянуто було розглянуто 6 питань

VІІ. Організаційно-масові заходи.

За звітний період проведено комплекс заходів в районі у зв’язку із відзначенням Дня довкілля, Дня Чорнобильської трагедії, Дня матері, Дня пам’яті та примирення. 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня Перемоги, Дня вишиванки, Міжнародного дня захисту дітей, Міжнародного дня сім’ї, Дня журналіста, Дня медичного працівника, Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня державної служби, Дня молоді, Дня Конституції.

Проведено засідання колегій структурних підрозділів райдержадміністрації, наради з директорами шкіл, керівниками підприємств, установ, організацій, селищним та сільськими головами.

Протягом кварталу проведено засідання:

- постійно діючої комісії по контролю за дотриманням санітарного стану при райдержадміністрації;

- засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації (3 засідання);

- комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;

- робочої групи з вивчення цінової ситуації на ринках послуг і основних продовольчих товарів в районі;

- комісії з питань сприяння здійсненню контролю за використанням та охороною надр;

- комісії з питань поводження з безхазяйними відходами;

- комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації             (6 засідань);

- комісії по розгляду звернень фізичних та юридичних осіб, щодо надання земельних ділянок у користування та у власність (2 засідання);

- міжвідомчої районної координаційно-методичної ради з правової освіти населення;

- громадської ради при райдержадміністрації;

- засідання комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного рідкого побутового палива, призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми (5 засідань);

- районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення (3 засідання);

- тимчасової комісії з питань ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (3 засідання);

- комісії з питань включення до реєстру інформації про пільговиків за місцем проживання.

 

 

 

Заступник керівника апарату райдержадміністрації-

начальник загального відділу                                  І.Журба

 

 

 

 

Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Управління освіти, молоді та спорту
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані
Протидія домашньому насильству

Оголошення

Prev Next

V Міжнародна конференція: «Системи тепло…

 З 13 по 15 листопада 2019 року проводиться V Міжнародна конференція: «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)» (готель «Вараш», Майдан...

Read more

Конкурсний відбір проектів регіонального…

З мстою підготовки проектів для участі у другому етапі конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів...

Read more

Повідомлення прес-служби Хмельницького о…

ДО УВАГИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! Антимонопольний комітет України провів дослідження ринку розміщення зовнішньої реклами. Звіт містить аналіз...

Read more

Запрошуємо на презентацію освітньої прог…

Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр ДонНУ-Поділля» запрошує власників бізнес-структур, успішних менеджерів, які планують розвивати власну кар’єру...

Read more

Конкурс на зайняття вакантної посади де…

Загальні умови Посадові обов’язки Відповідно до Положення про бюджетний відділ управління фінансів Ярмолинецької районної державної адміністрації: - у межах своїх повноважень контролює...

Read more

Круглий стіл з обговорення проекту Прогр…

Запрошуємо взяти участь у заході «Круглий стіл з обговорення проекту Програми «Енергомодернізація багатоквартирних будинків» 4 червня 2019 року в офісі...

Read more

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт