Новини в фотографіях

Prev Next

«2019 рік – співпраця заради розвитку»

on 26 грудня 2019.

ярмолинці77777777777Ярмолинеччина - є невеликим адміністративним районом на мапі Хмельницької області. Проте розвинутий агарний сектор, достатній ресурсно-сировинний потенціал, налагоджена транспортна та інженерна інфраструктура - все це та інше створюють необхідні умови для вкладення інвестицій в економіку району. Найбільшим і найціннішим багатством району є його люди - працьовиті, щирі, які роблять все для того, щоб примножити силу та красу рідного краю.

Органами виконавчої влади та місцевого самоврядування щоденно здійснюються заходи із задоволення потреб жителів, забезпечення їх належною комунальною та соціальною інфраструктурою, подальшого соціально-економічного розвитку територіальних громад.

Розвиток району, його територіальних громад неможливий без стабільної роботи суб’єктів господарювання, їх співпраці та участі у розвитку територіальних громад.

Суттєву роль у наповнення дохідної частини бюджету належить державному підприємству «Ярмолинецьке лісове господарство», яке забезпечує зайнятість більше, ніж для 2 сотень працівників.

Успішно проведено сезон переробки Хмельницькою філією ТОВ «Яблуневий дар» - флагманом переробки району.

У 2018 році на   недіючій з 2007 року виробничій базі розпочало діяльність ТОВ «Ярмолинецький консервний завод», яким налагоджено виробництво консервованої продукції. В перспективі планується налагодження виробництва органічної продукції, розвиток сировинної бази.

Значним платником податку на прибуток є ТОВ «Екотехнік Ярмолинці». Це перша на теренах Хмельниччини сонячна електростанція, яка запрацювала у 2013 році  потужністю 2 МВт.

У 2018 – 2019 роках розпочато будівництво 8 сонячних електростанцій загальною потужністю 46,4 МВт з очікуваним виробництвом електроенергії 55,7 млн.кВт год. У 2019 році завершено будівництво СЕС в с. Михайлівка, завершується   в смт Ярмолинці, с. Виноградівка, с.Солобківці та с.Сутківці. Завершення будівництва ще 3 сонячних електростанцій очікується у 2020 році.

Стабільно працюють підприємства агарного сектора економіки, яким належить визначальна роль у наповненні бюджету району. Про ефективність сільськогосподарського виробництва свідчить те, що більша частина капітальних вкладень , вкладених у економіку району здійснюється нашими сільськогосподарськими підприємствами.

Одним з пріоритетних завдань є залучення невикористовуваних виробничих площ до господарського обігу, що дає можливість створювати нові робочі місця, збільшувати надходження до бюджетів різних рівнів. У 2019 році розпочата реалізація проекту з реконструкції недіючого приміщення під цех з виробництва початкової сировини (напівфабрикату) для виготовлення килимового покриття ПП «Тюркмен» в смт Ярмолинці.

Використання вигідного транспортного розташування району, розвитку його логістичного потенціалу сприяє діяльність суб’єктів господарювання із заготівлі, сушіння та транспортування зерна. Здійснено реконструкцію виробничих площ колишнього заводу «Кристал», комбікормового заводу, заготконтори ТОВ «ВВТ-Грейн» та ТОВ «Баришівська зернова компанія». У 2019 році ТОВ «Енселко Агро» проводить реконструкцію виробничої бази колишнього хлібоприймального підприємства.

Щорічно проводиться значний перерозподіл бюджетних коштів, отриманих від перевиконання районного та місцевих бюджетів у фінансування актуальних питань соціально - економічного розвитку територій. У 2019 році у розвиток району також вдалося залучити фінансовий ресурс з державного та обласного бюджету.

 

В районі здійснюється реалізація проектів, спрямованих на забезпечення населення району питною водою.

У 2019 році Ярмолинецькою селищною радою здійснюється будівництво водозабірної свердловини, водонапірної башти та зовнішніх мереж водопостачання по вул.Адама Орловського та вул.Горького вартістю 2130,0 тис.грн.

Фінансування програми «Питна вода» з обласного бюджету у 2019 році становить 8374,324 тис.грн, зокрема для будівництва водогонів залучено в селах Ясенівка – 1328,381 тис.грн та 1511,137 тис.грн, Глушківці – 1392,044 тис.грн та 1308,868 тис.грн, Солобківці – 1332,292 тис.грн, Стріхівці – 1501,602 тис.грн, які повністю освоєні.

В районі забезпечується моніторинг стану доріг загального користування місцевого та державного значення, які потребують першочергового ремонту.

Здійснено поточний середній ремонт на ділянках автодоріг загального користування місцевого значення О232001 Ярмолинці – Коритна протяжністю 2,3 км та   О232006 ст.Ярмолинці – Томашівка протяжністю 1,0км, які профінансовані за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Розроблено проектно-кошторисна документація з реконструкції автодороги державного значення Н-03 з будівництвом додаткових смуг руху на ділянці автодороги км 194+800 – км 215+500.

Здійснено капітальний ремонт 3,5 км автодоріг комунальної власності смт Ярмолинці, для чого використано 6318,4тис.грн коштів місцевого бюджету.

У 2019 році в районі реалізовувалися 2 проекти, для яких залучено кошти державного фонду регіонального розвитку.

Для здійснення реконструкції котельні за адресою: смт Ярмолинці, вул. Залізнична, 24/3 з обласного бюджету у 2019 році виділено 2000 тис.грн та 4000 тис.грн з державного фонду регіонального розвитку, які освоєно. Проект передбачає оновлення обладнання, придбання твердопаливного котла та здійснення виробництва теплової енергії з використанням місцевого палива (тріски).

У 2019 році розпочато реконструкцію будівлі колишньої школи під комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» в с. Солобківці. Для реалізації проєкту з державного фонду регіонального розвитку виділено 3000,0 тис.грн, з місцевого бюджету – 400,0 тис.грн.

Фінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та районного бюджету дозволяє реалізовувати 3 проекти, спрямовані на поліпшення надання послуг жителям району. Ця субвенція була виділена з державного бюджету за зверненням до Кабміну народного депутата України Олександра Гереги.

Влаштування шатрової покрівлі з утепленням та утеплення фасадів дитячо-юнацької спортивної школи в смт Ярмолинці завершується за рахунок коштів субвенції в сумі 1833,402 тис.грн  та   991,3 тис.грн з районного бюджету.

Для реконструкції частини нежитлової будівлі під комунальний заклад «Ярмолинецький районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» в смт Ярмолинці спрямовано 2242,483 тис.грн субвенції та 76,065 тис.грн з районного бюджету.

Для капітального ремонту приміщення комунального закладу «Центр культури та дозвілля» в смт Ярмолинці передбачено у 2019 році 2705,203 тис.грн субвенції та 1243,7 тис.грн з районного бюджету.

Здійснення освітньої реформи дає можливість піднести на новий рівень якість надання освітніх послуг. Здійснена закупівля меблів, дидактичних матеріалів, комп’ютерного обладнання, мультимедійного контенту для учнів початкових класів шкіл району за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної,сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 787,1 тис.грн та співфінансування з районного бюджету в сумі 293,1 тис.грн.

Придбано обладнання кабінетів хімії та біології Ярмолинецького НВК вартістю 627,1 тис.грн, медіатеку для бібліотеки Скаржинецької ЗОШ вартістю 203,475 тис.грн, яке профінансоване з обласного бюджету.

У 2019 році парк шкільних автобусів поповнився спеціалізованим шкільним автобусом з можливістю перевезення школярів з обмеженою здатністю для пересування для Скаржинецької ЗОШ вартістю 2196 тис.грн.

Завдяки державній програмі та співфінансуванню з місцевого бюджету у 2019 році завершене   будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям Ярмолинецького НВК в смт. Ярмолинці.   Оновлене приміщення та облаштовані спортивні майданчики Скаржинецької ЗОШ та відкрито на її базі соціально - спортивну школу Фонду Клубу «Реал Мадрид» ( фінансовий партнер – мережа торгових центрів «Епіцентр К»). Замінено вікна в спортзалі Правдівської ЗОШ, яке профінансоване з місцевого бюджету.

Розвиток закладів охорони здоров’я відбувається в умовах реформування первинного та вторинного рівня медичної допомоги та потребує суттєвого поліпшення умов надання послуг, їх наближення до конкретної людини.

Завершено капітальний ремонт приміщення КНП «Ярмолинецький РЦ ПМСД», для чого з районного бюджету виділено у 2019 році 441,8 тис.грн.

У 2019 році Ярмолинецькою селищною радою делеговано 572,7 тис.грн на виконання робіт по завершенню капітального ремонту амбулаторії загальної практики сімейної медицини на ст. Ярмолинці.

Продовжується будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Перегінка яке здійснюється в рамках державної програми будівництва сільських лікарських амбулаторій.

У 2019 році здійснено реорганізацію центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство. За кошти медичної субвенції та районного бюджету здійснено комп’ютеризацію робочих місць лікарів. За підтримки народного депутата України Олександра Гереги завершено капітальний ремонт терапевтичного відділення та здійснити заміну даху центрального корпусу.

У 2019 році за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів розроблялися проектні документи з оновлення матеріально-технічної бази установ бюджетної сфери, які потребують подальшого фінансування у 2020 році.

Для конкурсного відбору регіональною комісією подані пропозиції щодо фінансування з державного фонду регіонального розвитку проектів з реконструкції будівлі під комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» та проведення капітального ремонту будівлі управління соціального захисту населення Ярмолинецької РДА в смт Ярмолинці. Також необхідне завершення капітального ремонту фасаду Ярмолинецького НВК, фінансування якого в попередні роки здійснювалося за рахунок ДФРР.

Надані пропозиції щодо фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій робіт з реконструкції покрівлі спортзалу №2 Ярмолинецького НВК, капітального ремонту даху Михайлівської ЗОШ, будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям для Ярмолинецької ДЮСШ, капітального ремонту (внутрішні туалети) Ярмолинецького НВК, капітального ремонту частини даху будинку культури в смт Ярмолинці.

Розроблено проектно-кошторисні документації для здійснення капітальних ремонтів ІІ черги першого поверху поліклінічного відділення, харчоблоку, ліфта центрального корпусу КНП «Ярмолинецька центральна лікарня». Нагальним є вирішення питання реконструкції системи опалення відділень, заміни трансформаторів, стан яких створює загрозу надійному забезпеченню електроенергією установ та підприємств, розташованих на   території КНП «Ярмолинецька центральна лікарня».

Хоча значні кошти районного бюджету щорічно виділяються на зміцнення матеріально-технічної бази медичних установ, КНП «Ярмолинецька центральна лікарня» потребує сучасного обладнання, зокрема придбання комплексу рентгенівської діагностичної системи, комп’ютерного томографа , які є дороговартісними і не під силу фінансовим можливостям місцевих бюджетів.

Консолідація наших спільних зусиль:   органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання щодо ефективного використання потенціалу району, створення нових робочих місць для жителів дозволить забезпечити поступальний його подальший розвиток.

Ефективний подальший розвиток району у 2020 році в умовах обмеженості фінансових ресурсів потребує концентрації зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, бюджетних установ, суб’єктів господарювання на виконання пріоритетних завдань соціально-економічного розвитку та заходів, спрямованих на стабілізацію роботи і розвиток основних галузей виробничої та соціальної сфери.

Головне меню

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Відділ освіти
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані
Протидія домашньому насильству
Ярмолинецька районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості

Оголошення

Prev Next

Регіональне відділення Фонду державного …

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему - Державне підприємство...

Read more

Про нелегальні АЗС

На виконання пункту 1 розділу 6 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №29 розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.12.2019 №915/2019-р...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ Держаудитслужби

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну поштової адреси: нова адреса - провулок                          2-й Кам’янецький, 19/1, м....

Read more

V Міжнародна конференція: «Системи тепло…

 З 13 по 15 листопада 2019 року проводиться V Міжнародна конференція: «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)» (готель «Вараш», Майдан...

Read more

Конкурсний відбір проектів регіонального…

З мстою підготовки проектів для участі у другому етапі конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів...

Read more

Повідомлення прес-служби Хмельницького о…

ДО УВАГИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! Антимонопольний комітет України провів дослідження ринку розміщення зовнішньої реклами. Звіт містить аналіз...

Read more

Запрошуємо на презентацію освітньої прог…

Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр ДонНУ-Поділля» запрошує власників бізнес-структур, успішних менеджерів, які планують розвивати власну кар’єру...

Read more

Конкурс на зайняття вакантної посади де…

Загальні умови Посадові обов’язки Відповідно до Положення про бюджетний відділ управління фінансів Ярмолинецької районної державної адміністрації: - у межах своїх повноважень контролює...

Read more

Круглий стіл з обговорення проекту Прогр…

Запрошуємо взяти участь у заході «Круглий стіл з обговорення проекту Програми «Енергомодернізація багатоквартирних будинків» 4 червня 2019 року в офісі...

Read more

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт