Новини в фотографіях

Prev Next

Виконання Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” обговорили на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації

on 25 червня 2019.

5-9Сьогодні, 25 червня, під керівництвом тимчасово виконувача обов’язків голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли заступники голови облдержадміністрації, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, голови міських (міст обласного значення) рад.

Про виконання Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” доповідала директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська. Світлана Іванівна зазначила, що органами соціального захисту населення області спільно із соціальними партнерами вживаються організаційно-профілактичні заходи щодо попередження домашнього насильства.

Так, затверджено соціальну програму підтримки сім’ї, запобігання та протидії домашньому насильству на період до 2020 року. Розпорядженнями голови обласної державної адміністрації призначено уповноважену особу (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, оновлено склад обласної Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми, внесено зміни до положення про неї, створено міжвідомчу робочу групу з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Аналогічне питання розглядалося на засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, за підсумками якого прийнято відповідні рішення.10-5

Світлана Лукомська повідомила, що у Департаменті формується банк даних осіб, які постраждали від насильства в сім’ї, або в яких існує реальна загроза його вчинення, створено банк даних організацій, установ, закладів, які працюють на попередження насильства в сім’ї.

На засіданні міжвідомчої робочої групи з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі обговорювалися питання щодо впровадження в області програм для кривдників, які скоїли домашнє насильство та корекційно-реабілітаційної роботи з жінками, які постраждали від домашнього насильства. Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо потреби створення мобільних бригад, притулків для постраждалих від домашнього насильства.

Працівники Департаменту взяли активну участь у засіданні “круглого столу” з питань виконання Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” у Хмельницькому апеляційному суді.

Доповідач проінформувала, що структурними підрозділами з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад протягом 2019 року розглянуто 650 звернень з питань домашнього насильства (від жінок – 601, чоловіків – 46, дітей – 3). Пройшли корекційні програми 19 осіб.

На місцях розроблено і затверджено заходи з питань протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Районними державними адміністраціями підписано угоди із сільськими, селищними головами, головами, обраними об’єднаними територіальними громадами, з питань реалізації спільних заходів у цій сфері.

Створено 14 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (у Волочиському, Ізяславському, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Славутському, Старокостянтинівському, Хмельницькому, Чемеровецькому, Шепетівському районах і містах Кам’янець-Подільський, Нетішин).

Зокрема, Світлана Лукомська повідомила, що на засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради розглянуто питання щодо потреби у створенні у м. Кам’янець-Подільський притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (далі – притулок). Ухвалено рішення про створення окремої кімнати (одне сімейне місце) тимчасового перебування таких осіб на базі Кам’янець-Подільського територіального центру соціальних послуг “Турбота”, що задовольнить потребу місцевої громади у послугах постраждалим і забезпечить виконання основних завдань притулку, з урахуванням ресурсів міста Кам’янець-Подільський.

Виконавчим комітетом Шепетівської міської ради укладено угоду з громадською організацією “Центр натхнення” щодо співпраці в організації соціально-реабілітаційних послуг, зокрема, у наданні притулку жінкам – жертвам домашнього насильства.4-10

Світлана Іванівна наголосила, що з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання домашнього насильства та підвищення рівня обізнаності населення із зазначених проблем обласним науково-методичним центром культури і мистецтва створено каталог сценарних матеріалів, присвячених формуванню у громадян нетерпимого ставлення до проявів домашнього насильства.

Хмельницьким обласним центром практичної психології та соціальної роботи узагальнено пропозиції щодо організації і проведення інноваційних заходів з питань протидії домашньому насильству, а саме:

включення до інваріантної частини типових навчальних планів предмету “Етика і психологія сімейного життя”, оскільки сьогодні він вивчається вибірково, як факультатив;

розробка навчального курсу для здобувачів освіти щодо нетерпимого ставлення до насильницьких моделей поведінки, небайдужого ставлення до осіб, які постраждали від домашнього насильства;

підготовка й запровадження навчально-виховних та просвітницьких програм для роботи з дітьми й учнями різних вікових категорій з питань попередження всіх форм і проявів насильства;

організація та проведення навчальних семінарів, вебінарів, тренінгів для практичних психологів, соціальних педагогів системи освіти за уніфікованими програмами надання психолого-педагогічної підтримки постраждалим від сімейного насильства;

розробка інформаційно-методичних матеріалів для психологічного й соціально-педагогічного забезпечення профілактичної роботи у закладах освіти з питань попередження домашнього насильства;

підготовка наказів, інших розпорядчих документів, листів щодо відпрацювання алгоритму взаємодії та розширення співпраці закладів освіти, фахівців психологічної служби з центрами, службами у справах дітей, поліцією, іншими громадськими й благодійними організаціями, які опікуються цією проблематикою.

На сайтах закладів освіти розміщено плани заходів щодо протидії булінгу. Світлана Іванівна звернула увагу присутніх, що часто від булінгу з боку підлітків у закладах освіти потерпають не лише діти, а й дорослі – викладачі, технічні працівники й інший персонал.

Також посадовець повідомила, що фахівцями психологічної служби здійснюється інформування про цілодобові телефони довіри Міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла-Страда Україна” з питань допомоги жертвам насилля у школі та сім’ї, Національної “гарячої лінії” з питань запобігання насильству, Національної дитячої “гарячої лінії”.

Протягом 2019 року до служб у справах дітей райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад надійшло одне звернення від дітей з питань насильства над ними з боку інших осіб. Поставлено на облік 40 дітей, у тому числі за фізичне насильство – 15, психологічне – 25. Здійснено 54 заходи щодо захисту прав дитини від домашнього насильства.
З метою своєчасного виявлення неповнолітніх, які виховуються у неблагополучних сім’ях, службами у справах дітей здійснюються систематичні перевірки умов утримання та виховання дітей, ведеться їх облік. Проведено обстеження умов проживання дітей у 645 сім’ях, які опинилася у складних життєвих обставинах. За порушення прав дітей ініційовано притягнення до відповідальності 97 батьків. Ведеться регіональний банк даних дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у якому перебуває 1349 дітей, які проживають у 619 неблагополучних родинах.

Службами у справах дітей здійснюється профілактична робота з батьками, особами, що їх замінюють, іншими членами сімей з питань попередження насильства в сім’ї.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації наголосила, що спеціалістами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно здійснюється просвітницька робота серед населення шляхом розповсюдження інформації з питань попередження насильства у куточках соціальної реклами, які розміщено в районних державних адміністраціях, сільських і селищних радах, школах, інших громадських місцях. Усього в області створено 382 куточки соціальної реклами, в яких протягом звітного періоду поновлювалися інформаційні матеріали.

До системи центрів від суб’єктів соціальної роботи надійшло 246 повідомлень про сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах через насильство в сім’ї та жорстоке поводження, у тому числі з дітьми. З них соціальним супроводом охоплено 39 сімей, 218 сім’ям надано комплекс соціальних послуг, профілактичною роботою охоплено 421 особу.

Протягом звітного періоду обласним центром розроблено та виготовлено 6 видів буклетів, 8 видів листівок. Здійснено трансляцію у громадських місцях 8 аудіороликів, 3 відеороликів, у друкованих засобах масової інформації розміщено 5 статей/репортажів .

Також центрами проведено 39 інформаційно-просвітницьких заходів (лекції, бесіди, відеолекторії) на теми: “Якщо є насильство в сім’ї – мовчати не треба”, “Не бійтеся шукати допомоги”, “Зумій захистити себе”, “Жертви мовчання”, “Рівень обізнаності неповнолітніх щодо насильства над дітьми”, “Любов, довіра і увага – найкращий захист від насильства”, “Сім’я – простір без насильства”, “Міфи та реальність про ВІЛ /СНІД”, “Конфлікти та шляхи їх вирішення”, “Протидія ВІЛ-інфекції УСНІДу”, “Попередження сімейного неблагополуччя”, “Попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми”. Заходами охоплено 3184 особи.

У системі центрів функціонує “телефон довіри” у м. Хмельницький. Протягом 2019 року звернулося 1642 особи, з них з проблематикою насильства – 11.

Світлана Лукомська підкреслила, що забезпечено діяльність державного закладу “Хмельницький обласний центр соціально-психологічної допомоги”. Протягом 2018-2019 років за послугами консультування та екстреного втручання щодо домашнього насильства було зафіксовано 463 звернення. Тридцять осіб, з яких 19 – діти, тимчасово проживали у центрі.

З 2006 року створено та ефективно працює Старокостянтинівський міський Кризовий центр, який, відповідно до Положення, є спеціалізованою установою Старокостянтинівської міської ради для підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства та членів їх сімей, стосовно яких існує реальна загроза вчинення домашнього насильства.

На виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року за фінансової підтримки Європейського Союзу в області впроваджується проект Українського жіночого фонду “Рівність заради безпеки”, який надає можливість реалізовувати ініціативи громадських організацій – учасниць неформальних коаліцій зі сприяння упровадженню регіональних і місцевих планів дій.

Підсумовуючи обговорення стану виконання в області Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”, тимчасово виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко зазначив, що більш ефективною має бути співпраця з цих питань департаментів соціального захисту населення, освіти і науки, охорони здоров’я, служби у справах дітей облдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. “Тому зобов’язую голів районних державних адміністрацій, міських голів, керівників інших органів місцевого самоврядування здійснювати у межах повноважень постійний контроль у сфері запобігання та протидії домашньому насильству”, – сказав Володимир Кальніченко.

Головне меню

Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Відділ освіти
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані
Протидія домашньому насильству
Ярмолинецька районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості

Оголошення

Prev Next

Регіональне відділення Фонду державного …

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему - Державне підприємство...

Read more

Про нелегальні АЗС

На виконання пункту 1 розділу 6 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №29 розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.12.2019 №915/2019-р...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ Держаудитслужби

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну поштової адреси: нова адреса - провулок                          2-й Кам’янецький, 19/1, м....

Read more

V Міжнародна конференція: «Системи тепло…

 З 13 по 15 листопада 2019 року проводиться V Міжнародна конференція: «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)» (готель «Вараш», Майдан...

Read more

Конкурсний відбір проектів регіонального…

З мстою підготовки проектів для участі у другому етапі конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів...

Read more

Повідомлення прес-служби Хмельницького о…

ДО УВАГИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! Антимонопольний комітет України провів дослідження ринку розміщення зовнішньої реклами. Звіт містить аналіз...

Read more

Запрошуємо на презентацію освітньої прог…

Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр ДонНУ-Поділля» запрошує власників бізнес-структур, успішних менеджерів, які планують розвивати власну кар’єру...

Read more

Конкурс на зайняття вакантної посади де…

Загальні умови Посадові обов’язки Відповідно до Положення про бюджетний відділ управління фінансів Ярмолинецької районної державної адміністрації: - у межах своїх повноважень контролює...

Read more

Круглий стіл з обговорення проекту Прогр…

Запрошуємо взяти участь у заході «Круглий стіл з обговорення проекту Програми «Енергомодернізація багатоквартирних будинків» 4 червня 2019 року в офісі...

Read more

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт