Новини в фотографіях

Prev Next

ЗВІТ Ярмолинецького ВП ГУНП в Хмельницькій області про результати вжитих заходів з протидії злочинності

on 25 січня 2019.

ЗВІТ Ярмолинецького ВП ГУНП в Хмельницькій області 
про результати вжитих заходів з протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку, охорони прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства впродовж 2018 року

Людина є найвищою цінністю будь-якої демократичної держави. Громадяни країни спираючись на силу держави як унікального суспільно-політичного інституту сподіваються на вільний та всебічний розвиток, який гарантований та захищається Конституцією України, законами держави та міжнародно-правовими актами. Держава зі свого боку повинна надати можливості для того, щоб повноцінно розвивати власне суспільство, а відтак розвиватися й самій.
Основний Закон України встановлює, що права і свободи людини визначають зміст і спрямованість діяльності держави, а людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека в Україні є найвищою соціальною цінністю. Держава ж різними засобами забезпечує дотримання та захист прав і свобод людини, зокрема шляхом діяльності численних органів державної влади та місцевого самоврядування. 
Одним із таких органів є Національна поліція України, яка покликана до забезпечення та підтримання публічної безпеки та порядку у кожному населеному пункті країни, протидії як адміністративним, так і кримінальним правопорушенням та притягненні до відповідальності осіб, які вчинили суспільно небезпечні діяння. 
Впродовж року Ярмолинецьким ВП ГУНП в Хмельницькій області забезпечувалися правопорядок та законність на території Ярмолинецького району, охоронялись права і свободи громадян, інтереси держави і суспільства. За 12 місяців 2018 року вжито ряд організаційних та практичних заходів, направлених на виконання вимог керівництва ГУНП в Хмельницькій області, НП України з метою підвищення ефективності застосування адміністративного законодавства в попередженні злочинних проявів та злісних правопорушень. Разом з тим, на території району проведено ряд оперативно-профілактичних відпрацювань та практичних заходів, спрямованих на попередження та розкриття злочинів, виявлення та документування правопорушень, проведення профілактичної роботи з особами, що перебувають на обліку в ВП та підвищення професійного рівня. 
Впродовж 2018 року до чергової частини Ярмолинецького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області надійшло 4541 заява і повідомлення громадян різного характеру, що на 4,2% більше ніж у 2017 році (4360), на які забезпечено належне реагування. 
Із загального числа зареєстрованих в Журналі Єдиного Обліку Ярмолинецького ВП заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події з ознаками кримінальних правопорушень 370 звернень, що в порівнянні із 2017 роком менше на 28,8% (520).
Слідчим відділенням ВП за 2018 рік розслідувано 399 кримінальних правопорушень, на 423 злочини, в їх числі 15 кримінальних проваджень вчинених неповнолітніми та за їх участю, в яких 18 осіб були неповнолітніми. Усього закінчено кримінальних проваджень у звітному періоді 269; у 186 кримінальних провадженнях, особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
За результатами проведення досудового розслідування були прийняті наступні рішення: скеровано до суду з обвинувальним актом – 103 кримінальні провадження, у тому числі 11 – з угодою про визнання винуватості та 9 із угодами про примирення з потерпілими. До суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності не направлено жодного кримінального провадження. 
Окрім цього, згідно ст. 284 КПК України закрито 166 кримінальних проваджень, згідно ст. 280 КПК України зупинено 6 проваджень, 6 проваджень направлено за підслідністю, а 30 приєднано до інших проваджень.
Слідчими ВП внесено 43 клопотання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, надано 232 доручення оперативним підрозділам, строки виконання яких порушенні не були. Було винесено 49 клопотань про проведення обшуків, винесено 74 клопотання про застосування заходів забезпечення провадження у виді тимчасового доступу до речей, документів та арешту майна. 
У розслідуваних кримінальних проваджень, які скеровані до суду установлено матеріальних збитків на суму 483 000 гривень, з яких 98 000 гривень відшкодовано громадянам, арешт на майно не накладався. 
Як позитив, потрібно відмітити, що в результаті проведеної роботи вдалось поліпшити стан правопорядку та стабілізувати криміногенну ситуацію на території району. Так, протягом 2018 року на 75 % зменшилась динаміка вчинення грабежів (з 4 у 2017 до 1 у 2018), на 50 % менше вчинено розбоїв (1 проти 2 у 2017 році), на 33 % менше вчинено хуліганств, на 50 % зменшилась динаміка порушення ПДР з травмованими (6 проти 12 у 2017 році) та незаконного поводження зі зброєю (2 проти 4 у 2017 році), та не вчинено жодного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 289 ККУ (Незаконне заволодіння ТЗ), тоді як у 2017 році було 3, та порушення ПДР із смертельними наслідками (4 у 2017 році).
Також від’ємною є динаміка вчинення крадіжок - 138 проти 160 у 2017 році (- 13,8%), при цьому менше вчинено крадіжок із квартир та будинків (56 проти 62 у 2017 році) та крадіжок із транспортних засобів (10 проти 13 у 2017 році).
Як негатив, в порівнянні із аналогічним періодом 2017 року, де не вчинено жодного навмисного вбивства, у квітні 2018 року даний злочин було зареєстровано в Ярмолинецькому ВП. Але поряд з цим, потрібно відмітити, що відділ спрацював на належному рівні, оскільки вжитими оперативно-розшуковими заходами подвійне вбивство, яке мало місце в с. Солобківці Ярмолинецького району є розкритим. 
Також, частішими стали на території району крадіжки мобільних телефонів, 18 у 2018 році, тоді як у 2017 році – 11, динаміка 63,6%.
Сектором кримінальної поліції ВП по 126 кримінальних правопорушеннях встановлено злочинців та вручено повідомлення про підозру, що становить 47,4% від загальної кількості зареєстрованих. Вручено повідомлення про підозру за фактами вчинення 54 тяжких та особливо тяжких злочинів, що становить 51,9% від загальної їх кількості внесених до ЄРДР у цьому році.
Зареєстровано в ЄРДР по 1 факту грабежу та 1 розбою, і по обох особам повідомлено про підозру, що становить 100% розкритих. Аналогічною є ситуація по 2 фактах хуліганства (100% розкритих). 
Протягом року до ЄРДР внесено відомості про початок кримінального провадження за фактами вчинення 138 крадіжок, з яких розкрито 65, з них: крадіжки з будинків - вчинено 56, розкрито 29, крадіжки з ТЗ – вчинено 10, розкрито 3, крадіжки мобільних телефонів – вчинено 18, розкрито 11.
За 2018 рік до ЄРДР внесено відомості про початок кримінального провадження за фактами вчинення 14 шахрайств, з яких розкрито 1, але поряд з цим розкрито 3 шахрайства, які були вчинені в минулому році.
Впродовж року зареєстровано 2 факти незаконного зберігання зброї – а саме зберігання набоїв (особам вручено підозри).
На даний час гострою постає проблема наркозлочинності, особливо коли це стосується підліткового та молодіжного середовища. Так, впродовж 2018 року зареєстровано 15 злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, з них 3 – незаконний збут наркотичних речовин, 5 - незаконне зберігання наркотичних речовин, 3 - факти незаконного посіву коноплі. По 12 кримінальних провадженнях особам повідомлено про підозру. 
На початок 2018 року в розшуку перебувало 8 злочинців та 2 безвісно зниклі. З початку року в розшук оголошено 9 злочинців та 2 безвісно зниклих. Проведеними оперативними-розшуковими заходами, розшукано 10 злочинців та 3 безвісно зниклих. 
Дільничними офіцерами поліції за 12 місяців 2018 року розглянуто 680 заяв, звернень та повідомлень громадян, по яких прийнято відповідні рішення, виявлено та задокументовано 545 адміністративних правопорушень, із яких є пріоритетні: ст. 44 КУпАП – 2, ст. 51 КУпАП – 23, ст. 173 КУпАП – 62, ст.173-2 КУпАП – 62, ст.187 КУпАП – 97 та інші.
Впродовж січня-грудня 2018 року проведено ряд заходів по профілактиці побутової та рецидивної злочинності, проводиться робота по профілактиці пияцтва.
На профілактичний облік поставлено 277 осіб, в їх числі раніше судимих – 6, формалістів – 12, звільнених від відбування покарань з випробуванням – 54, сімейні насильники – 127, споживачів наркотиків – 2. 
Впродовж звітного періоду встановлено 8 адміністративних наглядів за ініціативою ОВС, всього адміністративний нагляд здійснюється за 4 особами. 
На території Ярмолинецького району діє 1 громадське формування «Титан», до складу якого входить 29 громадян, які виконують свій громадський обов’язок, приймають участь у забезпеченні громадського порядку під час проведення на території сіл культурно-масових заходів, рейдів, з їх участю спільно з ДОП складено 25 адміністративних протоколів.
З початку року ДОП проводились виступи перед населенням про стан забезпечення правопорядку на території сільських рад, проводиться профілактична робота із одинокими особами похилого віку на предмет того, що вони можуть стати об’єктом злочинних посягань, а також систематично перевіряються раніше судимі особи, особи які зловживають спиртними напоями, а також засудженні за корисливі злочини до покарань не пов’язаних з позбавленням волі. Проте, беручи до уваги низький рівень життя населення в сільській місцевості, відсутність робочих місць, скрутне економічне становище держави, не вдалось уникнути крадіжок у осіб похилого віку. 
На території Ярмолинецького району на протязі 2018 року проведено ряд оперативно-профілактичних відпрацювань та практичних заходів серед яких «Розшук», «Побут», «Нагляд», «Первоцвіт», «Нерест», «Літо-2018», «Мак», «Зброя. Вибухівка», «Нічне місто», «Мігрант», «Місячник добровільної здачі зброї» тощо.
Крім цього, начальником ВП видано 92 доручення на проведення відповідно встановлених заходів працівниками відділу та забезпечення охорони публічної безпеки і порядку на території району під час проведення культурно-масових заходів.
Безпосередньо ДОП за 12 місяців 2018 року розкрито 44 кримінальні правопорушення, серед яких 12 злочинів проти власності, та 2 злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.
Робота ювенальної превенції проводилась у взаємодії з іншими службами, прокуратурою району, відділом освіти, службою у справах дітей, педагогічними колективами шкіл, іншими зацікавленими інстанціями.
На профілактичному обліку ОПК перебуває 13 неповнолітніх.
Впродовж дванадцяти місяців 2018 року інспектором ювенальної превенції Ярмолинецького ВП ГУНП в Хмельницькій області складено 95 адміністративних протоколів, з них 16 адміністративних протоколів відносно неповнолітніх.
Спільно із дільничними офіцерами поліції Ярмолинецького ВП ГУНП в Хмельницькій області періодично проводяться відпрацювання розважальних закладів Ярмолинецького району, на предмет перебування в них дітей віком до 16 років після 22 години.
Систематично проводилась робота в Солобковецькій школі-інтернат, у вищевказаній школі навчаються діти, що потребують особливої уваги.
Cтаном на 31.12.2018 в Ярмолинецькому ВП ГУНП в Хмельницькій області перебуває на обліку 714 власників мисливської зброї, у яких знаходиться 882 одиниці зброї.
Проводячи аналіз адміністративної діяльності по виконанню функцій дозвільної системи за 12 місяців 2018 року працівниками Ярмолинецького ВП ГУНП в Хмельницькій області приділено достатню увагу по вилученню зброї та документуванню адміністративних правопорушень за ст.ст. 191, 192, 195-2 КУпАП. Всього за вказаний період складено 42 адміністративних протоколи, прийнято 355 громадян з питань дозвільної системи.
За 12 місяців 2018 року накладено штрафів на суму 2805 гривень, стягнуто 2805 гривень. За послуги дозвільно системи отримано коштів на суму 15312 гривень. 
Задокументовано 19 фактів добровільної здачі зброї, з них гладкоствольна –12, газова – 3, холодна – 4 та 16 набоїв калібру 9 мм, відомості.
Одним з основних важелів підвищення ефективності у забезпеченні публічної безпеки і порядку, охороні прав і свобод людини, зміцнення правопорядку на сьогодні залишається негайне реагування на всі правопорушення, направлення на місця подій сил і засобів, необхідних для захисту порушених конституційних прав громадян, для цього і функціонують групи реагування патрульної поліції. Саме вони розглядають найбільшу частку зареєстрованих у ВП заяв і повідомлень, на які і здійснюють безпосереднє реагування. Так, за 2018 рік СРПП Ярмолинецького ВП розглянуто 2575 заяв та повідомлень громадян, по яких прийнято відповідні рішення, виявлено та задокументовано 1630 адміністративних правопорушень, розкрито 11 злочинів.
На сьогодні ще одним важливим полем діяльності для СРПП залишається реагування на адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Впродовж року, згідно доручень керівництва здійснювалось патрулювання на аварійно небезпечних ділянках доріг, з метою попередження аварійності на автодорогах Ярмолинецького району.
Проведеними заходами стан аварійності на території району вдалося покращити. Так, впродовж року не вчинено жодного кримінального правопорушення за порушення ПДР із смертельними наслідками, тоді як у 2017 році таких фактів було 4.
Пріоритетним завданням в діяльності СРПП залишається виявлення та документування фактів керування транспортними засобами водіями в стані алкогольного сп’яніння, що є головною із причин скоєння ДТП. Так, за 2018 рік СРПП задокументовано 104 адміністративні правопорушення, передбачені статею 130 КУпАП. 
Протягом 2018 року на дорогах, що обслуговуються Ярмолинецьким ВП скоєно 48 дорожньо-транспортних пригод, в яких 17 осіб отримали травми різного ступеня та 1 особа загинула. 
На сучасному етапі в Україні запроваджуються зміни в підходах до діяльності державних структур. Реформування, яке проходить Національна поліція веде до позитивних результатів у боротьбі із злочинністю та забезпеченні публічної безпеки і порядку, але на даному етапі ще потребує величезних спільних зусиль. 
На сьогоднішній день криміногенну ситуацію в Ярмолинецькому районі можна назвати контрольованою. З початку року проводяться профілактичні заходи спрямовані на забезпечення безпеки громадян, захисту їх честі і гідності, здоров’я і життя, яке в сучасному світі являє собою те найважливіше основне соціальне благо. 
#Поліція_Ярмолинеччини #ПоліціяХмельниччини #звіт_за_2018

 

Інформація надана Ярмолинецьким ВП ГУНП в Хмельницькій області 

Головне меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Управління освіти, молоді та спорту
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані
Протидія домашньому насильству

Оголошення

Prev Next

ОГОЛОШЕННЯ Держаудитслужби

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну поштової адреси: нова адреса - провулок                          2-й Кам’янецький, 19/1, м....

Read more

V Міжнародна конференція: «Системи тепло…

 З 13 по 15 листопада 2019 року проводиться V Міжнародна конференція: «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)» (готель «Вараш», Майдан...

Read more

Конкурсний відбір проектів регіонального…

З мстою підготовки проектів для участі у другому етапі конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів...

Read more

Повідомлення прес-служби Хмельницького о…

ДО УВАГИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! Антимонопольний комітет України провів дослідження ринку розміщення зовнішньої реклами. Звіт містить аналіз...

Read more

Запрошуємо на презентацію освітньої прог…

Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр ДонНУ-Поділля» запрошує власників бізнес-структур, успішних менеджерів, які планують розвивати власну кар’єру...

Read more

Конкурс на зайняття вакантної посади де…

Загальні умови Посадові обов’язки Відповідно до Положення про бюджетний відділ управління фінансів Ярмолинецької районної державної адміністрації: - у межах своїх повноважень контролює...

Read more

Круглий стіл з обговорення проекту Прогр…

Запрошуємо взяти участь у заході «Круглий стіл з обговорення проекту Програми «Енергомодернізація багатоквартирних будинків» 4 червня 2019 року в офісі...

Read more

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт