Новини в фотографіях

Prev Next

ІНФОРМАЦІЯ про роботу районної МКМР з правової освіти населення за 2018 рік

on 28 грудня 2018.

Районна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення проводить свою роботу відповідно Положення, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20.02.2018 № 77/2018-р «Про затвердження Положення про районну міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення та її складу».  До складу районної МКМР з правової освіти населення входять представники апарату райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей, управління агропромислового розвитку,екології та природних ресурсів управління соціального захисту населення, відділу культури райдержадміністрації, Ярмолинецького бюро правової допомоги Хмельницького МЦ з надання БВПД, Ярмолинецького ВП ГУНП України у Хмельницькій області, Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, редакції громадсько-політичного тижневого вісника  «Вперед». Персональний склад ради оновлено  20.09.2018 року (розпорядження голови райдержадміністрації від 20.09.2018 № 358). Основною формою роботи ради є засідання районної МКМР з правової освіти населення, які проводяться не рідше ніж один раз у квартал. Про час і місце проведення  члени координаційної ради повідомляються листами. Секретар  районної МКМР забезпечує організацію засідання, готує проекти рекомендацій, забезпечує розміщення на сайті районної державної адміністрації відповідної інформації.      

Робота ради планується на півріччя. План роботи попередньо погоджується на засіданні районної МКМР з правової освіти населення із послідуючим затвердженням керівником апарату райдержадміністрації, головою  районної МКМР з правової освіти населення.

За результатами засідань районної МКМР оформляється протокол, приймаються рекомендаційні рішення, котрі  доводяться до відома виконавців.

Згідно затвердженого плану роботи на засіданнях координаційної ради у звітному періоді розглянуто 14 питань а саме:

Питання  розглянуті на засіданні районної МКМР з правової освіти населення 27.03.2018 року.

  1. Про хід виконання Районної програми безоплатної правової допомоги та правової освіти населення на 2016-2020 роки Ярмолинецькою селищною,  Шарівською, Томашівською, Сутковецькою, Соснівською, Соколівською, Савинецькою, Правдівською, Пасічнянською сільськими радами.

2. Організація та стан роботи по розгляду звернень громадян управліннями, структурними підрозділами районної державної адміністрації, виконавчими комітетами сільських та селищної рад за 2017 рік.

  1. Про стан сімейного виховання дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за 2017 рік.

             За результатами прийнято рекомендації, які надіслано виконавцям.

       

Питання  розглянуті на засіданні районної МКМР з правової освіти населення 27.06.2018 року.

       1. Про стан правопорушень в районі серед неповнолітніх. Про проведення профілактичних заходів в навчальних закладах щодо попередження проявів злочинності у 2017 році.

 

       2. Про проведення заходів по розясненню норм Конституції, чинного законодавства, присвячених Дню Конституції.

       3.Про інформування населення району з питань соціального захисту населення.роботу органів державної влади та служб щодо попередження та виявлення насильства в сім’ях 

       4. Про затвердження плану роботи  районної МКМР  на ІІ півріччя 2018 року.

     За результатами прийнято рекомендації, які надіслано виконавцям.

Питання  розглянуті на засіданні районної МКМР з правової освіти населення 27.09.2018 року.

         1. Про хід виконання Районної програми безоплатної правової допомоги та правової освіти населення на 2016-2020 роки виконавчими комітетами Антоновецької, Баламутівської, Баранівської, Боднарівської, Буйволовецької, Вербецької, Вербецько Мурованої, Жилинецької, Виноградівської, Кадиївської, Косогірської, Михайлівської, Монастироцької, Москалівської, Пасічнянської сільських рад.

 3. Про проведення заходів присвячених Дню юриста.

     За результатами прийнято рекомендації, які надіслано виконавцям.

       

Питання  для розгляду на засіданні районної МКМР з правової освіти населення 27.12.2018 року.

1. Про хід реалізації Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на території району у 2018 році.

2. Про роботу органів державної влади та служб щодо попередження та виявлення насильства в сім’ях  Ярмолинецького району за 2018 рік та виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї».

             3. Про підсумки роботи районної МКМР з правової освіти населення у 2018 році.

             4. Про затвердження плану роботи районної МКМР на І півріччя 2019 року.

                5. Про виконання районної Програми безоплатної правової допомоги та правової освіти населення на 2016-2020 роки.

На виконання Указу Президента України від 28.03.2018 року № 91/2018 «Про відзначення 22-ї річниці Конституції України» прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 07.05.2018 року № 197/2018-р «Про план районних заходів  з підготовки та відзначення 22-ї річниці Конституції України». У районі проведені правоосвітні та правовиховні заходи.

На виконання рекомендацій районної МКМР з правової освіти населення від 27.09.2018 року в районі у жовтні місяці пройшов місяць правових знань з нагоди Дня юриста. В Ярмолинецькій централізованій бібліотечній системі проведена соціологічна  робота з питань правового виховання молоді, оновлено постійно діючі виставки «На допомогу правовій освіті населення».

        Постійними є заходи щодо вшанування героїв АТО та воїнів, які стояли і стоять на захисті української державності та незалежності: це 2круглі столи», виставки портретів, історичні та інформаційні години, тижні військової книги «Герої АТО на сторінках книг», «Великий героїзм», «Війна пройшла по їхніх долях», «Покличемо пам’ять у свідки», доброчинні акції «За мирну Україну», «Напиши листа солдату».

        Відділом культури районної державної адміністрації проведено роз’яснення головам сільських та селищної рад щодо дотримання Законів України «Про охорону культурної спадщини, «Про перелік об’єктів культурної спадщини, що не підлягають приватизації»,  «Про бібліотеки та бібліотечну справу», «Про свободу совісті та релігійні організації».

В районі проводяться праворосвітницькі заходи на виконання Указу Президента України «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» від 14.11.2017 року №361/2017, розпорядження Ярмолинецької 
районної державної адміністрації від 25.01.2018 №35/2018-р «Про план районних заходів на 2018 рік з реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!».
    Одним із напрямків правоосвітньої діяльності на території району є висвітлення діючого законодавства, його роз’яснення в засобах масової інформації.
    24 грудня 2017 року рішенням Ярмолинецької районної ради №24 затверджено програму економічної підтримки газети «Вперед» на 2016-2020 роки.  
      11 травня 2018 року поновлено Угоду між Ярмолинецькою райдержадміністрацією та редакцією газети «Вперед» щодо висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Угода відповідає вимогам Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації». При публікації матеріалу зверталась увага на питання  протидії негативному впливу інформаційної пропаганди іноземних та вітчизняних засобів масової інформації та об’єднання українського суспільства навколо ідеї української державності.
  В газеті «Вперед» ведуться постійні рубрики «З офіційних джерел», «Зворотний зв'язок», «Запитай у влади», «Юридична консультація», «Новини. Події. Факти», «У прокуратурі району», «Податкова інформує», «Соціальний захист», «Актуально», «Зайнятість», «На часі», «Безоплатна правова допомога», Інформації військового комісаріата та ін. 
На шпальтах газет висвітлюються питання трудового, пенсійного, земельного законодавства, новації в реєстрації  цивільного стану, соціальні пільги, соціальні послуги, консультації та роз’яснення державного та приватного нотаріусів, публікації відділу «Ярмолинецьке бюро правової допомоги».

 

Районна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення

Рекомендації

Про хід реалізації Закону України

«Про безоплатну правову допомогу»

у 2018 році.

 

Згідно з частиною першою статті 59 Конституції України кожен має право на правову допомогу. У випадках, передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Питання надання безоплатної правової допомоги на сьогодні врегульовано Законом України «Про безоплатну правову допомогу».              

Рішенням сесії Ярмолинецьклї районної ради від 18 березня  2016 року №10 затверджено районну Програму безоплатної правової допомоги  та правової освіти населення на 2016-2020 роки. 

Забезпечується співпраця органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, «Ярмолинецького бюро правової допомоги» Хмельницького МЦ з надання БВПД, місцевих засобів масової інформації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади у сфері здійснення правоосвітніх, правоінформаційних заходів та надання консультацій.

У 2018 році в громадській приймальні райдержадміністрації надано: у І-му кварталі – 70 консультації, у ІІ-му – 74  консультації, у ІІІ-му – 63 консультації, у ІV-му кварталі – 60 консультацій станом на 15.12.2018 року.

До Ярмолинецької районної державної адміністрації надійшло 62 письмових звернення від громадян,  295 звернень громадян надійшло з Хмельницького обласного контактного центру. За 11 місяців поточного року на особистий прийом до керівництва районної державної адміністрації звернулись 72 громадяни.

Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації за 9 місяців 2018 року було розглянуто 2708 усних звернень громадян, розглянуто 191 лист. На офіційному веб-сайті Ярмолинецької РДА за потребою розміщуються інформаційні матеріали з питань соціального захисту населення.

Станом на 15.12.2018 року до управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму райдержадміністрації надійшло 98 письмових та усних  звернень, із них на особистий прийом звернулись 71 особа, до управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації звернулось 96 громадян, розглянуто 41 скаргу та 338 заяв, до відділу освіти райдержадміністрації звернулось 78 громадян та 481 працівник галузі освіти, розглянуто 15 письмових скарг, в управлінні фінансів райдержадміністрації було прийнято 15 осіб, до служби у справах дітей районної державної адміністрації звернулось 92 громадян, із них 47 заяв розглянуто комісією з питань захисту прав дитини, у відділ культури райдержадміністрації звернулось 30 осіб, від Ярмолинецького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримали соціальні послуги за зверненнями 994 сім’ї, спеціалістами центру проводиться інформаційно-просвітницька робота з сім’ями, дітьми та молоддю щодо популяризації здорового способу життя, формування відповідального батьківства, попередження здійснення насильства в сім’ях тощо.

За період з 01 січня по 15 грудня поточного року відділом «Ярмолинецьке бюро правової допомоги» Хмельницького МЦ БВПД зареєстровано 877 звернень громадян. За відповідний період проведено 188 заходів првопросвітницького характеру.

На сайтах (офіційних сторінках) Хмельницького МЦ та РЦ з надання БВПД, Ярмолинецької райдержадміністрації, у мережі Facebook на сторінках Ярмолинецької РДА, Ярмолинецького РЦЗ, на сайтах районної дорослої та дитячої бібліотек, у громадсько-політичному тижневику газеті «Вперед” розміщено 68 інформацій, роз’яснень чинного законодавства та з питань діяльності відділу «Ярмолинецьке бюро правової допомоги».

 

         Районна МКМР з правової освіти населення рекомендує:

 

1. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, забезпечити:

1.1. Безумовне виконання районної Програми безоплатної правової допомоги  та правової освіти населення на 2016-2020 роки;

1.2. Виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування в Україні».

 

Про роботу органів державної влади та служб щодо попередження

та виявлення насильства в  сім’ях Ярмодинецького району за 2018 рік

та виконання Закону України «Про попередження насильства в сім’ї»

На виконання Закону України «Про попередження насильства в сім'ї» в закладах освіти району проведено тематичні інформаційно-просвітницькі заходи: виховні години, бесіди, конкурси творчих робіт, переглянуто документальні фільми з питань попередження та виявлення насильства в сім'ях. Практичні психологи та соціальні педагоги згідно річного плану роботи проводять групову діагнозтику батьків «Визначення стилю батьківського виховання учнів за методом Спілберга, «Виявлення рівня тривожності за методом О.Кондаша», індивідуальну диагностику «Малюнок сім'ї»  а також психодіагностичні спостереження за взаєминами дітей в учнівському колективі, з метою виявлення тривожних або агресивних дій дитини .Систематично проводяться корекційні заняття з учнями, які потребують допомоги, індиаідуальне консультування учасників освітньо-виховного процесу.

На обліку в службі у справах дітей Ярмолинецької районної державної адміністрації перебуває 4 дитини, які зазнали фізичного насильства в сім'ї. Протягом 2018 року до служби у справах дітей надійщло 11 повідомлень про вчинення насильства в сім'ї, свідком конфлікту якого стали неповнолітні діти.

Ярмолинецьким центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді надаються соціальні послуги сім'ям, дітям та молоді, які постраждали від насильства. Протягом 2018 року до центру від управління соціального захисту населення Ярмолинецької районної державної адміністрації надійшло 8 повідомлень щодо вчинення насильства в сім'ях. В усіх сім'ях проведено оцінку потреб дитини та її сім'ї, надано консультативні послуги. Працівниками центру здійснюється інформаційно-профілактична робота щодо попередження насильства. Заходами за звітний період охоплено 448 осіб.

23 листопада 2018 року під керівництвом заступника голови Ярмолинецької районної державної адміністрації за участі представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, відбувся «круглий стіл» приурочений приєднанню Ярмолинецького району до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» та   затверджено План заходів з проведення щорічної акції з 25 листопада по 10 грудня 2018 року. Розпорядженням голови районної державної адміністрації створено районну Координаційнну раду з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству та протидії торгівлі людьми, створена міжвідомча робоча група з питань протидії домашньму насильству та насильству за ознакою статі.

З метою узгодження між суб'єктами заходів у сфері запобігання та протидії домашньму насильству і насильству за ознакою статі. Залучення до таких заходів громадських об'єднань і заінтересованих осіб, забезпечення інформування про виявлені факти насильства підписано Угоду про співпрацю між Ярмолинецькою районною державною адміністрацією та Баламутівською та Солобковецькою сільськими радами.

Районна МКМР з прпавової освіти населення рекомендує:

1. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільським та селищному головам забезпечити:

       1) Комплексний інтегрований підхід до подолання домашнього насильства, надання всебічної допомоги постраждалим особам та утвердження ненасильницького характеру приватних стосунків, запобігання домашньому насильству;

 2)  Безумовне виконання Законів України «Про попередження насильства в сім'ї», «Про запобігання та протидію домашньому насильству та насильству за ознакою статі», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі».

      3) Ефективне реагування на факти домашнього насильства шляхом запровадження механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству;

       4) Належне розслідування фактів домашнього насильства, притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності та зміна їхньої поведінки.

 5)  Інформування населення про суспільно-негативну проблему «домашнє насилля».

 

 

 За інформацією головного спеціаліста юридичного відділу апарату адміністрації                                                                                           Галазюк Світлани Анатоліївни
 
 
 

Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Відділ освіти
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані
Протидія домашньому насильству
Ярмолинецька районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості

Оголошення

Prev Next

Про нелегальні АЗС

На виконання пункту 1 розділу 6 протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №29 розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.12.2019 №915/2019-р...

Read more

Виїзний прийом громадян регіональним пре…

Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області буде проводити виїзний прийом громадян 17 грудня 2019...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ Держаудитслужби

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє про зміну поштової адреси: нова адреса - провулок                          2-й Кам’янецький, 19/1, м....

Read more

V Міжнародна конференція: «Системи тепло…

 З 13 по 15 листопада 2019 року проводиться V Міжнародна конференція: «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)» (готель «Вараш», Майдан...

Read more

Конкурсний відбір проектів регіонального…

З мстою підготовки проектів для участі у другому етапі конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів...

Read more

Повідомлення прес-служби Хмельницького о…

ДО УВАГИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! Антимонопольний комітет України провів дослідження ринку розміщення зовнішньої реклами. Звіт містить аналіз...

Read more

Запрошуємо на презентацію освітньої прог…

Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр ДонНУ-Поділля» запрошує власників бізнес-структур, успішних менеджерів, які планують розвивати власну кар’єру...

Read more

Конкурс на зайняття вакантної посади де…

Загальні умови Посадові обов’язки Відповідно до Положення про бюджетний відділ управління фінансів Ярмолинецької районної державної адміністрації: - у межах своїх повноважень контролює...

Read more

Круглий стіл з обговорення проекту Прогр…

Запрошуємо взяти участь у заході «Круглий стіл з обговорення проекту Програми «Енергомодернізація багатоквартирних будинків» 4 червня 2019 року в офісі...

Read more

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт