Новини в фотографіях

Prev Next

Наша мета – доступна та якісна медицина для кожного мешканця області, – В. Лозовий

on 28 листопада 2018.

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, 27 листопада під час розширеного засідання колегії обласної державної адміністрації, обговорюючи питання про реформування закладів охорони здоров’я області.

Так, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яків Цуглевич проінформував, що заходи з реформування закладів охорони здоров’я області проводяться відповідно до державної політики і діючих вимог законодавства поетапно. У поточному році активно проводиться реформування первинної ланки: відбуваються зміни у системі їх фінансування, впроваджується єдина система електронного здоров’я, триває підписання лікарями декларацій з населенням, формується спроможна мережа закладів із надання первинної медичної допомоги (ПМД) населенню області.

Мережу представлено 30 зареєстрованими центрами первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), з них 20 районних, 6 міських і 4 селищних. У структурі всіх центрів функціонує 242 лікарських амбулаторії, з них 38 у містах та 205 у районах, у тому числі безпосередньо в сільській місцевос­ті – 153. Цього року відкрито 4 міських амбулаторії: 2 – у м. Нетішин та по 1 – у містах Славута і Кам’янець-Подільський. У листопаді створено Гуменецький сільський ЦПМСД.

Обласною робочою групою “Медична рада реформ” визначено, погод­жено та затверджено План спроможних мереж надання ПМД населенню. До мережі увійшло 197 територій доступності, у яких функціонуватиме 1043 міс­ця надання ПМД, у тому числі 99 амбулаторій групової практики, 109 – монопрактики та 835 ФАПів.

У рамках пілотного проекту у сільській місцевості буде побудовано 27 амбулаторій з житлом для лікарів, у тому числі 18 в об’єднаних територі­альних громадах (ОТГ), з них 10 для нових амбулаторій та 17 нових приміщень для діючих.

Значною залишається кількість ФАПів – 846 або 15,3 на 10 ти­сяч сільського населення, найбільше у Кам’янець-Подільському районному (76) та понад 50 – у Красилівському, Дунаєвецькому, Старокостянтинівському ЦПМСД, високий їх рівень (понад 23) у Летичівському, Наркевицькому селищних, Теофіпольському районному ЦПМСД.

Автономізовано або змінено статус закладу з бюджетної установи на ко­мунальне неприбуткове підприємство (КНП) у 29 з 30 ЦПМСД, а Нар­кевицький селищний ЦПМСД проходить процедуру автономізації та зали­шається бюджет­ною установою.

24 ЦПМСД оновили ліцензію на медичну практику у статусі КНП. Потребують оновлення ліцензії Волочиського, Старокостянтинівського район­них, Старосинявського, Сатанівського селищних ЦПМСД, отримання – Гуменецький сільський ЦПМСД.

Договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) за новою моделлю фінансування укладено 22 ЦПМСД, які працюють напряму з НСЗУ і отримують фінансування за надані послуги з державного бюджету. Також угоди з НСЗУ заключили три суб’єкти підприємницької діяльності з міст Шепетівка та Хмельницький. Область посіла 5 місце за обсягом грошових виплат від НСЗУ.

До кінця року Меджибізький, Сатанівський, Наркевицький, Чорно­острівський, Старосинявський селищні, Старокостянтинівський та Волочись­кий районні ЦПМСД будуть отримувати фінансування за рахунок коштів медичної субвенції, а Шепетівський міський центр – з міського бюджету.

Також незабаром розпочнеться 3 етап підписання договорів з КНП, які увійшли до реформи. Також усім ЦПМСД потрібно буде переукласти угоди на 2019 рік.

МОЗ України розглядає механізм фінансування через НСЗУ реімбурсації шляхом використання електронних рецептів. Також передбачено впроваджен­ня електронної медичної карти пацієнта та електронних лікарняних листків. Уже зараз вносяться корективи для на­дання можливості вакцинації та видачі лікарняних листків приватними медич­ними закладами, які уклали угоди з НСЗУ.

Автоматизованими робочими місцями на первинному рівні оснащено 93% від усіх амбулаторій та 80% від усіх лікарів. На вторинному рівні забезпечення становить 49% від оптимальної по­треби: ЦРЛ забезпечено на 45%, міські заклади – на 55 відсотків. Заклади третинного рівня забезпечено комп’ютерами на 66% від опти­мальної потреби, у тому числі поліклініки – на 33%, стаціонари – на 55 %.

На 09 листопада 62,8% населення уклало декларації про вибір лікаря. Найбільше у Волочиському міському – 82%, Сатанівському селищному 78,6%, Деражнянському – 76,6%, Полонському – 76%, Старокостянтинів­ському – 75% районних ЦПМСД. Найнижчий рівень – у Во­лочиському – 32,8%, Кам’янець-Подільському – 50% районних, Старосинявському – 52%, Наркевицькому – 50% селищних. У Чорно­острівському селищному ЦПМСД заключено 536 декла­рацій та Шепетів­ському міському – 1415.

За словами доповідача, на реалізацію Урядової програми “Доступні ліки” використано 24,8 млн. грн. або 75% від річного обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (33,1 млн.грн.).

За програмою працюють 814 лікарів та 212 аптечних закладів. Відшко­довано 86% виписаних пільгових рецептів. З початку року за програмою за­безпечено майже 240 тисяч хворих, з них 74% із серцево-судинними захворю­ваннями, майже 7% з бронхіальною астмою (частка зменшилася) та 19% з цукровим діабетом II типу (частка збільшилася).

На первинному рівні працюють 895 лікарів, з них 57% сімейних лікарів, 17% дільничних педіатрів, майже 10% дільничних терапевтів та 53 інтерни. Утримується дефіцит сімейних лікарів – укомплектовано 79% штатних посад.

Початок реформи спеціалізованої та госпітальної допомоги припадає на 2019, її реалізація – на 2020 роки. Автономізація закладів вторинного рівня надання медичної допомоги у поточному році має пільги з оцінки майна та зобов’язань кредиторам. У таких закладах оплата комунальних послуг і в подальшому буде проводитися за кошти місцевих бюджетів відповідно до Бюджетного кодексу України. В області автономізовано лише Кам’янець-Подільську стоматполіклініку, яку ліквідовано, та у жовтні – спеціалізовану медико-санітарну частину ( СМСЧ) м. Нетішин.

Через НСЗУ та звіти лікарів на електронну систему охорони здоров’я буде відслідковуватися навантаження та надаватися фінансування відповідно до наданих населенню медичних послуг. Якщо за кошти, які заклад отримав за надані послуги, він не може себе забезпечити, а район не матиме достатніх коштів для сплати комунальних послуг, його буде перепрофільовано в менш фінансово-затратний формат медичної установи (реабіліта­ційний центр, хоспіс тощо), а пацієнтів направлено в більш ефективний та забезпечений медичний заклад.

Потужність лікарень вторинного рівня в розрахунку на 10 тисяч насе­лення різниться від великих цифр (крім м. Хмельницький, де наявні відділення обласного рівня) у Кам’янець-Подільській, Шепетівській, Віньковецькій, Старосинявській центральних районних лікарнях (далі – ЦРЛ), до малих – у Деражнянській, Ярмолинецькій, Славутській, Теофіпольській, Новоушиць­кій ЦРЛ.

Кількість спеціальностей, за якими ведеться амбулаторний прийом, ко­ливається від 53 у містах Хмельницький та Кам’янець-Подільський, до 18-20 у Старосинявській, Теофіпольській, Новоушицькій, Віньковецькій ЦРЛ.

Висока відвідуваність лікарів у розрахунку на 1 жителя у СМСЧ м. Не­тішин, Шепетівській, Волочиській, Летичівській ЦРЛ, низька – у Хмель­ницькій, Славутській, Ізяславській, Старокостянтинівській, Городоцькій, Но­воушицькій ЦРЛ.

Кількість пологів у закладах охорони здоров’я області за 9 місяців зменшилася і на вторинному рівні становить менше 7 тисяч. Шість із 20 за­кладів вторинного рівня можуть не перейти на показник більше 400 пологів за рік (визнаний оптимальним) – це Хмельницький і Кам’янець-Подільський міські перинатальні центри, Шепетівська, Дунаєвецька, Старокостянтинівська ЦРЛ та СМСЧ м. Нетішин.

У цілому по лікарнях вторинного рівня ліжко працювало лише 243 дні при нормативі за 9 місяців 255. Для надання хоспісної та паліативної допомоги на вторинному рівні функціонує 119 ліжок, де проліковано 1226 хворих.

Крім того, в області створено 3 госпітальних округи і функціонують госпітальні ради, які за положенням мають розробити 5-річні плани подальшого функ­ціонування закладів охорони здоров’я у межах округу.

Усі заклади охорони здоров’я третинної високоспеціалізованої медичної допомоги є об’єктами спільної власності територіальних громад області: це 32 заклади загальною потужністю стаціонарів 3930 ліжок або 36% від усього ліжкового фонду. Також за вимогами Бюджетного кодексу України за кошти обласного бюджету утримуються міські заклади, що надають високоспеціалі­зовану медичну допомогу: Хмельницькі міські – інфекційна лікарня на 150 ліжок і протитуберкульозний диспансер та Кам’янець-Подільська станція переливання крові.

Подальший розвиток обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф передбачає створення єдиної оперативно-диспетчерської служби, встановлення радіозв’язку в потребах надзвичайних ситуацій та онов­лення автопарку.

За словами Якова Миколайовича, стратегічним є будівництво нового та реконструкція старого корпусу обласної дитячої лікарні, що вже розпочато.

Так, удосконалення надання високоспеціалізованої багатопрофільної медич­ної допомоги дорослому населенню області передбачає створення обласного центру кардіології та кардіохірургії та передачу кардіохірургічної служби обласної лікарні до нового кардіоцентру, створення уронефрологічного центру (на базі нефрологічного, урологічного відділень і центру екстракорпоральної детоксикації), формування ефективного неврологічного центру, розвиток об­ласного перинатального центру, подальше покращення матеріально-технічної бази і оснащення сучасним медичним обладнанням.

Упорядковано заклади надання психіатричної допомоги – обласну пси­хіатричну лікарню № 2 реорганізовано у відділення обласної психіатричної лікарні № 3, а стаціонар обласного наркологічного диспансеру переведено на базу та у склад обласної психіатричної лікарні № 1 як наркологічне від­ділення.

Також посадовець проінформував, що вишукуються можливості покращення бази обласного наркологічного диспансеру як амбулаторного закладу. Для покращення умов надання медич­ної допомоги пацієнтам відбувається зміна приміщень обласного психоневро­логічного диспансеру та обласної медико-соціальної експертної комісії.

Крім того, потребує подальшого покращення стан будівель та оснащення сучасним ме­дичним обладнанням і апаратурою обласного онкологічного диспансеру. Велика увага приділялася приведенню у відповідність до потреб та галузевих вимог функціонування обласного госпіталю ветеранів війни, де суттєво покращено матеріально-технічну базу та організовано реабілітаційне відділення.

Передбачено оптимізацію державної системи протитуберкульозної ме­дичної допомоги населенню шляхом об’єднання тубзакладів у єдиний облас­ний протитуберкульозний центр із стаціонаром на 90 ліжок для хворих на хіміорезистентний туберкульоз, які доцільно розмістити у корпусах облтуб­диспансеру с. Осташки. У зв’язку з цим, буде визначено перспективу функціо­нування Голозубинецької та Славутської туберкульозних лікарень.

Система громадського здоров’я є основою профілактичної медицини і за рішенням обласної ради створено КНП “Хмельницький обласний центр громадського здоров’я” шляхом реорганізації (злиття) облас­них комунальних закладів охорони здоров’я обласної ради: центру здоров’я, інформаційно-аналітичного центру, центру централізованого обслуговування закладів охорони здоров’я. До структури центру також увійдуть відділи моніторингу і оцінки обласних тубдиспансеру та центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Робота з перетворення на разі триває.

“Сьогодні подоляни переймаються впровадженням реформи охорони здоров’я. Така увага громадськості до перетворень у галузі та до діяльності органів влади щодо реформи медичної системи як в державі, так і в області, є абсолютно обґрунтованою, адже галузь охорони здоров’я залишається одним з найскладніших напрямів соціальної сфери. Тому нашою метою є доступна та якісна медична допомога усім громадянам області та поліпшення їх здоров’я. Крім того, матеріальний стан закладів охорони здоров’я і надалі має залишатися пріоритетним завданням місцевих органів влади”, – сказав голова адміністрації.

Також Вадим Миколайович наголосив, що необхідно активно вирішувати питання залучення молодих спеціалістів, особливо у сільських амбулаторіях, шляхом виділення житла, ділянок під будівництво житла для них, економічної мотивації праці, інших місцевих матеріальних стимулів.

 

Головне меню

Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Управління освіти, молоді та спорту
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані

Оголошення

Prev Next

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт