Новини в фотографіях

Prev Next

Оголошено конкурс “Молодий правник області”!

on 22 листопада 2018.

правникВідділ “Ярмолинецьке бюро правової допомоги” повідомляє, що Хмельницькою обласною міжвідомчою координаційно - методичною радою з правової освіти населення спільно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області оголошено проведення конкурсу серед юристів “Молодий правник області”.

Учасниками конкурсу можуть бути юристи віком до 35 років, які мають вищу юридичну освіту та стаж роботи в галузі права не менше 2-х років.

  ПОЛОЖЕННЯ

про регіональний конкурс серед юристів

«МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ»

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Це Положення регулює порядок проведення та визначення переможців регіонального конкурсу серед юристів «МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ» (далі- конкурс).

Конкурс проводиться з метою:

підвищення кваліфікації і професійного росту молодих юристів та престижу їх праці;

сумлінного виконання молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійного вдосконалення організації роботи, розвитку ініціативності та творчості;

удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників;

розширення участі правничої молоді у науково-дослідній роботі;

утвердження поваги до права через довіру до правників.

 

ІІ. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 

Організатором конкурсу є Хмельницька обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення. Координатором проведення Конкурсу є Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області. 

Учасниками конкурсу є юристи віком до 35 років, які мають вищу юридичну освіту та стаж роботи в галузі права не менше 2-х років. Кількість учасників Конкурсу не обмежується.

Переможцями Конкурсу визнаються учасники, які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками 2017 року  та до 01 листопада 2018 року включно та відповідають вимогам професійної і ділової етики, що будується на  загальноприйнятих засадах служіння народу України, професіоналізмі, компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі, персональній відповідальності за виконання службових обов’язків, дисципліні тощо.

 

Конкурс проводиться у 4 етапи:

- прийом анкет учасників Конкурсу  (з 12 листопада по 10 грудня 2018 року);

- відбір найкращих номінантів для участі у наступному етапі конкурсу (до 14 грудня 2018 року);

- презентація обраними номінантами своєї діяльності з 01 січня 2017 року по 01 листопада 2018 року, визначення фіналістів конкурсу (з  17 по 21 грудня 2018 року);

- проведення індивідуального брейн-шторму серед фіналістів та урочисте нагородження переможців конкурсу (з 17 по 21 грудня 2018 року).

 

Відомості про проведення конкурсу і його підсумки публікуються на офіційних веб-сторінках Хмельницької обласної державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

 

ІІІ. КЕРІВНІ ОРГАНИ КОНКУРСУ

 

Загальне керівництво Конкурсом здійснює Хмельницька обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення.

 

Організаційну роботу з підготовки та проведення Конкурсу здійснює Організаційний комітет (далі - Оргкомітет), який формується із членів Хмельницької обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення та Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області. До складу Оргкомітету Конкурсу за посадою входять голова, секретар ради, заступники голови та інші члени Координаційної ради молодих юристів при  Головному  територіальному управлінні  юстиції у Хмельницькій області. До Оргкомітету можуть входити представники Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області. Робота Оргкомітету здійснюється на громадських засадах.

Персональний склад Оргкомітету затверджується рішенням Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області і публікується на офіційній веб-сторінці Головного територіального управління юстиції у підрозділі «Координаційна рада молодих юристів».

 

Проведення конкурсу та визначення переможців покладається на Оргкомітет.

Оргкомітет Конкурсу: 

- збирає, аналізує, узагальнює інформацію учасників Конкурсу;

- визначає дату проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу;

- організовує церемонію нагородження переможців Конкурсу;

- приймає рішення про публікацію інформації, що стосується проведення Конкурсу, на офіційній веб-сторінці Головного територіального управління юстиції у підрозділі «Координаційна рада молодих юристів»;

- вживає заходи із залучення до підтримки у проведенні конкурсу професійних і громадських об’єднань правників, адвокатських бюро, адвокатських об’єднань;

- забезпечує інформування населення щодо проведення Конкурсу у засобах масової інформації Хмельницької області тощо.

 

Розпорядчими органами Конкурсу є Голова Оргкомітету і Секретар Оргкомітету.

 

Голова Оргкомітету:

- керує роботою Оргкомітету і організовує виконання його рішень;

- представляє Оргкомітет у відносинах з іншими підприємствами, установами та організаціями.

 

Секретар Оргкомітету веде протоколи засідань, готує необхідну інформацію та здійснює відповідне листування.

 

Рішення Оргкомітету оформлюється протоколом, який підписується Головою та Секретарем. Рішення приймаються більшістю голосів присутніх на засіданні шляхом відкритого голосування.

 

IV. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 

На Конкурс подаються анкети встановленого зразка (Додаток 1 до цього Положення).

 

Право участі у Конкурсі з власної ініціативи мають працівники у галузі права:

органів державної влади;

органів місцевого самоврядування;

органів судової влади та прокуратури;

правоохоронних органів;

підприємств, установ та організацій будь-яких форм власності;

громадських об’єднань;

наукові працівники;

нотаріуси, помічники нотаріусів;

адвокати, помічники адвокатів.

 

Пропозиції щодо участі у Конкурсі подаються до Оргкомітету шляхом надсилання анкети, за адресою: 29007, м. Хмельницький,                       вул. Володимирська, 91, Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області, та дублюється на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , в одному примірнику.

 

Анкета повинна містити обґрунтування мотивів висування кандидата, стислу інформацію про вагомість діяльності номінанта, його особисті досягнення у правовій сфері за період з 01.01.2017 року до 01.11.2018 з їх підтвердженням (не більше 5 додатків до анкети).

 

Час та місце проведення урочистої церемонії нагородження визначаються Оргкомітетом. Оргкомітет електронною поштою або через засоби зв’язку запрошує номінантів Конкурсу для участі у третьому та четвертому етапах.

 

Третій етап Конкурсу відбувається за участі обраних номінантів, які мають презентувати досягнення у професійній сфері за період з 01 січня 2017 року по 01 листопада 2018 року з використанням розробленого відео або презентації (програма Microsoft PowerPoint). Номінанти можуть обговорювати доповідь, зокрема, ставити запитання,  висловлювати власну думку.

 

Оргкомітет за результатами проведення третього етапу визначає фіналістів конкурсу за наступними критеріями:

досягнення у професійній сфері;

ораторське мистецтво;

доступність викладення матеріалу щодо діяльності;

творчий характер розробленого відео або презентації;

активна участь в обговоренні.

 

Рішення щодо визначення фіналістів приймаються більшістю голосів присутніх членів Оргкомітету на засіданні шляхом відкритого голосування.

 

Четвертий етап Конкурсу відбувається шляхом проведення індивідуального брейн-шторму серед фіналістів. Індивідуальний брейн-шторм включає оперативне вирішення практичних завдань у юридичному полі. 

 

Повідомлення про підсумки третього та четвертого етапів Конкурсу розміщуються на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

 

У разі незгоди з  результатами Конкурсу учасник може подати апеляцію до Оргкомітету у той самий день. Оргкомітет розглядає апеляційну скаргу невідкладно.

 

Переможці Конкурсу нагороджуються Дипломами I, II та III ступенів і цінними подарунками.

 

Відзначення переможців Конкурсу відбувається в урочистій обстановці. Нагородження здійснюють представники Хмельницької обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, у тому числі голова, заступник голови ради, голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області.

 

Результати Конкурсу підлягають опублікуванню на офіційних веб-сайтах Хмельницької обласної державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

 

Фінансування Конкурсу здійснюється із дотриманням вимог чинного законодавства за рахунок коштів Обласної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки.

 

Додаток

 

АНКЕТА

учасника регіонального конкурсу серед молодих юристів

«МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ»

 

Всі поля – обов’язкові для заповнення!

 

Прізвище, ім’я, по-батькові____________________________________________

______________________________________________________________________2. Дата народження_____________________________________________________

3.Освіта:____________________________________________________________________________________________________________________________________4.Спеціалізація:_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

5. Загальний досвід роботи в юриспруденції: _______________________________

______________________________________________________________________

6.Місце роботи  та посада:______________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________

7. Науковий ступінь, вчене звання:________________________________________

______________________________________________________________________8. Державні нагороди, професійні відзнаки:_________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________9. Особисті досягнення в правовій сфері:___________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________10. Номер телефону та електронна адреса: _________________________________

______________________________________________________________________ 

 

 

Додатки: на ___ арк.

 

 

Дата                                                                                Підпис

 

Головне меню

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Управління освіти, молоді та спорту
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані

Оголошення

Prev Next

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт