Новини в фотографіях

Prev Next

В. Лозовий: Потрібно докласти максимум зусиль, щоб завершити цей рік з позитивною динамікою

on 23 жовтня 2018.

Сьогодні під керівництвом голови облдержадміністрації Вадима Лозового відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова обласної ради Михайло Загородний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад.

Перед початком засідання Вадим Миколайович виконав приємну місію – вручив державні нагороди нашим землякам.

Так, відповідно до Указу Президента України Петра Олексійовича Порошенка за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм присвоєно почесне звання:

«Заслужений працівник освіти України» Банновій Ірині Мусіївні – професору кафедри Хмельницького національного університету та «Заслужений вчитель України» Зеленюк Валентині Миколаївні – вчителю української мови та літератури Волицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красилівського району.

Голова адміністрації привітав нагороджених з визнанням їхніх заслуг, та побажав міцного здоров’я і подальших здобутків у розбудові Хмельниччини.

Далі учасники колегії перейшли до розгляду питань порядку денного. Так, першим питанням засідання колегії було заслухано інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку області за 9 місяців 2018 року.

Заступник директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації Андрій Грабовський доповів, що обсяги промислового виробництва за січень-серпень 2018 року скоротились на 4,8 відсотка, що в першу чергу зумовлено плановими зупинками роботи енергоблоків Хмельницької АЕС, на яку припадає майже чверть виробленої промислової продукції регіону. (у відповідному періоді 2017 року – 104,8%).

Водночас, за 8 місяців  поточного року збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 9,0%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 5,0%, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 1,6 відсотка.обсяги промислового виробництва за січень-серпень 2018 року скоротились на 4,8 відсотка, що в першу чергу зумовлено плановими зупинками роботи енергоблоків Хмельницької АЕС, на яку припадає майже чверть виробленої промислової продукції регіону. (у відповідному періоді 2017 року – 104,8%).

Промисловими підприємствами за січень-серпень 2018 року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 28,0 млрд. грн., а це на 3 млрд. або на 12 відсотків більше ніж за відповідний період минулого року.

В області впроваджуються новітні технології, відкриваються нові виробництва та створюються робочі місця. Зокрема, з початку року у Волочиському районі розпочало виробничу діяльність ТОВ ВКФ “Продрезерв” (консервний завод), що спеціалізується по вироб­ництву м’ясних консервів, де створено 20 робочих місць.

У Новоушицькому районі ПП “Дживальдіс” введено в дію цех з виго­товлення власної тари і створено 15 нових робочих місць. Проводяться роботи з будівництва промислових приміщень та до кінця  року планується створити ще 30 робочих місць.

У другій декаді вересня цього року відбувся пробний запуск виробничих потужностей соєво-екстрактного заводу, побудованого ТОВ «А.Т.К.», який знаходиться в Старосинявському районі. В даний час завод почав випуск товарної продукції. При виході на проектну потужність, роботою на заводі буде забезпечено понад 200 працівників.

В цілому, за січень-вересень на промислових підприємствах області створено понад 400 робочих місць.

Крім того, Хмельниччина традиційно займає лідируючі позиції в аграрному секторі. Індекс обсягу сільськогосподарського виробництва за січень-вересень 2018 року порівняно з відповідним періодом минулого року становив 104,9%. (в тому числі по сільськогосподарських підприємствах – 107,9%, господарствах населення – 102,0 відсотка)

Агроформування області повністю завершили збирання ранніх зернових і зернобобових культур, валовий збір яких становить 2,6 млн. тонн, при середній урожайності 60 центнерів з гектара, що є найвищим показником у державі. Продовжується збирання пізніх культур, таких як цукрові буряки, соя, соняшник, кукурудза.

Наразі закладено необхідне підґрунтя до врожаю наступного року. Забезпечено посів озимих зернових культур на площі 224,0 тис. га (100% до прогнозу).

Також з початку року в агропромисловому комплексі проводяться роботи по будівництву та реконструкції на 16 об’єктах, зокрема в галузі рослинництва на 5 об’єктах, тваринництва – 10 та в сфері обслуговування сільськогосподарської техніки на 1 об’єкті.

Андрій Володимирович зазначив, що Хмельниччина продовжує розвивати напрями альтернативної енергетики та впровадження сучасного обладнання у сфері теплопостачання.

За звітний період з відновлювальних джерел енергії вироблено 69,9 млн. кВт/год електроенергії, з яких: 10,7 млн. кВт/год вироблено малими гідроелектростанціями області, 35,0 млн. кВт/год – сонячними електростанціями, 24,2 млн. кВт/год – біогазовими установками.

На початку липня у місті Кам’янець-Подільський відкрито першу в Україні та третю в Європі за потужністю новітню біотеплоелектростанцію на 45 МВт. Кошти на реалізацію цього про­екту надав Світовий банк (у кредит під 0,01% річних), загальна вартість його становить 9,6 млн. доларів. Основна сировина, що буде використовуватися у роботі – відходи сільського та лісового господарства (солома, кукурудза та щепа).

Крім того, за кошти приватних інвесторів завершено будівництво та введено в експлуатацію такі об’єкти альтернативної енергетики як сонячні електростанції у м. Деражня (ФЕС “Деражня-2”), в Дунаєвецькому районі біля с. Дем’янківці (“Дунаївці-3”), в Чемеровецькому районі на території Кутковецької сільської ради (потужністю 5МВт), Віньковецькому районі  (“Віньковецька СЕС”), у Волочиському районі на території Війтовецької сільської ради, Кам’янець-Подільському районі  с. Рихта, та Старокостянтинівському районі в селах Вишнопіль і Северини.

Також значна увага приділялася залученню інвестицій. У І півріччі поточного року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 3 млрд 856,7 млн. грн. капітальних інвестицій, що в порівнянних цінах на 1,5% більше обсягу капітальних інвестицій за відповідний період 2017 року.

Для зміцнення нових та розвитку вже існуючих зв’язків з іноземними державами, а також налагодження прямих ділових контактів проведено 15 зустрічей керівництва обласної державної адміністрації та підприємницького сектору області з представниками бізнес-кіл та державних установ інших країн. Нині на теренах області реалізується низка інвестиційних проектів, зокрема:

відкриття заводу компанії Sumitomo Electric Bordnetze, – з виробництва кабельно-провідникової продукції для автомобільної промисловості (м. Хмельницький);

будівництво ІІ черги біогазової електростанції ТОВ “Теофіпольська енергетична компанія” в Теофіполі;

будівництво сонячної електростанції потужністю 50 МВт у с. Панівці Кам’янець-Подільського району;

запуск заводу з переробки технічної коноплі за інноваційними технологіями в місті Старокостянтинів;

будівництво ТОВ “Хмельницька біопаливна електростанція” біогазової електростанції потужністю 44,2 МВт та тепловою – 130 МВт (с. Печеськи, Хмельницький район);

Також доповідач відмітив, що у січні-серпні 2018 року експорт товарів підприємствами області становив майже 391 млн.дол. і збільшився порівняно з січнем-серпнем 2017 року у 1,5 раза, імпорт – 289 млн.дол. і збільшився на 5,5 відсотків.

За темпами приросту обсягів експорту товарів область знаходиться на 3 місці серед регіонів України.

Відрадно відзначити, що окрім традиційної продукції сільського господарства, яка експортується в далеке і близьке зарубіжжя зросли обсяги експорту готових харчових продуктів майже в 1,5 рази, продукції хімічної промисловості та полімерних матеріалів майже в 1,4 рази, продукції машинобудування – в 1,2 рази, а це галузі, які забезпечують високу додану вартість і в яких працює значна частина мешканців краю.

У січні-серпні 2018 року підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1662,7 млн. грн. Індекс будівельної продукції порівняно з січнем-серпнем 2017 року становив 132,5%. За цим показником область наразі займає 2 місце в рейтингу серед регіонів України.

Триває робота, спрямована на поліпшення бізнес-клімату та спрощення регуляторного середовища. Вживаються заходи з подальшого вдосконалення організації роботи центрів надання адміністративних послуг. За 9 місяців поточного року через місцеві ЦНАПи надано понад 300,0  тис. адміністративних послуг, що на 20% більше ніж за відповідний період минулого року. Середня кількість видів адміністративних послуг, що надаються через центри при райдержадміністраціях становить 138 послуги, при виконавчих комітетах міських (міст обласного значення) рад – 196 послуг, при об’єднаних територіальних громадах – 124 послуги.

В рамках проведення децентралізації в області активно проводиться робота зі створення ЦНАП в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

Зокрема, за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”, яка працює в Україні, в першій її фазі з 26 ЦНАП по всій країні, в області створено 6 центрів надання адміністративних послуг за європейськими стандартами, які успішно функціонують.

Крім того, в поточному році за результатами Першого та Другого раунду відбору учасників Фази впровадження Програми “U-LEAD з Європою” в частині створення або модернізації ЦНАП 8 об’єднаних територіальних громад області успішно пройшли перший етап конкурсу і їх відібрано для розробки технічного завдання.

25 вересня 2018 року у м. Хмельницькому відкрито “Прозорий офіс”, яким передбачено надання 84 соціальних послуг.

Стан розвитку підприємництва характеризується позитивною динамікою, як з питань започаткування бізнесу так і основних фінансово-економічних показників діяльності суб’єктів підприємництва.

Станом на 1 жовтня поточного року в органах ДФС області обліковується 29123 юридичні особи та 54338 – фізичних осіб-підприємців.

Протягом січня-вересня поточного року відбулось збільшення кількості юридичних осіб на 818 платників (взято на облік  – 1161, припинено діяльність – 343) та фізичних осіб підприємців на – 2303 особи (взято на облік 7042, знято – 4739).

За 9 місяців поточного року досягнуто позитивної динаміки надходжень до бюджетів усіх рівнів. Надходження податків, зборів та інших обов’язкових платежів до зведеного бюджету становили майже 6 млрд 760 млн грн. (6759,6), у тому числі до державного бюджету України майже 2 млрд 770 млн грн. (2769,2), до місцевих бюджетів –  майже 4,0 млрд. грн. (3990,4).

Збільшення обсягів надходжень порівняно з аналогічним періодом минулого року відбулось по всім основним бюджетоформуючим податкам.

До загального фонду місцевих бюджетів надійшло податків, зборів без урахування міжбюджетних трансфертів на суму 4224,9 млн.грн. або 107,5% до планових призначень.

Доходи загального фонду місцевих бюджетів області зросли на 25,0% або майже на 844 млн.грн. (843,8) у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Приріст до показників минулого року досягнуто усіма бюджетами міст обласного значення, 19 бюджетами районів, 37 бюджетами об’єднаних територіальних громад та обласним бюджетом.

Постійно проводиться робота щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, погашення заборгованості працівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності.

Так, середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у серпні 2018 року по області становила 7352,9 грн., що на 23,8% більше ніж у серпні торік. За моніторинговими даними заборгованість із заробітної плати по області станом на 01 жовтня 2018 року складає 11,2 млн. гривень.

Найбільша заборгованість із виплати заробітної плати залишається у Полонському, Ярмолинецькому, Славутському районах та містах Кам’янець-Подільський, Хмельницький і Шепетівка.

Органами Пенсійного фонду України в області проведено значну роботу з наповнення бюджету фонду власними коштами, своєчасного призначення, перерахунків та фінансування у повному обсязі пенсійних виплат, зменшення заборгованості зі сплати страхових внесків.

До бюджету Головного управління Пенсійного фонду України в області забезпечено надходження власних коштів на суму 3,1 млрд. грн., що на 29,5% більше відповідного періоду 2017 року.

Своєчасно та в повному обсязі забезпечено фінансовими ресурсами пенсійні виплати для 403,3 тис. пенсіонерів, на які направлено 7991,2 млн. гривень. Статусу пенсіонера набули 12982 мешканця області.

Область підготовлена до опалювального сезону майже на 100%. Роботи з підготовки об’єктів теплового, водопровідно-каналізаційного господарства, соціальної сфери та житлового фонду виконані стовідсотково. До опалювального сезону повністю підготовлені 1395 об’єктів соціальної сфери.

Наразі будинковими лічильниками обліку теплової енергії в області оснащено 93,4% багатоквартирних житлових будинків та 92,1% будівель бюджетної сфери. У містах Хмельницький, Нетішин та Волочиськ  засобами обліку оснащені усі житлові будинки, які мають технічну можливість та доцільність такого оснащення. Здійснено капітальний та поточний ремонт міських вулиць та доріг, підготовлено 226 (100%) одиниць спеціалізованої прибиральної техніки, заготовлено 30,93 тис. тонн (92,3%) посипочного матеріалу та реагентів.

Підсумовуючи дане питання, голова обласної державної адміністрації відзначив, що до завершення року залишилося два місяці, тому керівникам на місцях необхідно сконцентрувати зусилля на вирішенні вкрай важливих для розвитку територій питань.

За словами очільника області, насамперед це питання освоєння коштів субвенцій, підвищення рівня заробітної плати та ліквідації боргів з її виплати, нарощення промислового потенціалу,тощо.

«Потрібно докласти максимум зусиль, щоб завершити цей рік з позитивною динамікою в усіх сферах розвитку регіону. І ми всі, у першу чергу, несемо за це відповідальність», – наголосив Вадим Лозовий.

 

Головне меню

Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Управління освіти, молоді та спорту
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані
Протидія домашньому насильству

Оголошення

Prev Next

Повідомлення прес-служби Хмельницького о…

ДО УВАГИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ! Антимонопольний комітет України провів дослідження ринку розміщення зовнішньої реклами. Звіт містить аналіз...

Read more

Запрошуємо на презентацію освітньої прог…

Хмельницька філія Донецького національного університету імені Василя Стуса «Бізнес-інноваційний центр ДонНУ-Поділля» запрошує власників бізнес-структур, успішних менеджерів, які планують розвивати власну кар’єру...

Read more

Конкурс на зайняття вакантної посади де…

Загальні умови Посадові обов’язки Відповідно до Положення про бюджетний відділ управління фінансів Ярмолинецької районної державної адміністрації: - у межах своїх повноважень контролює...

Read more

Круглий стіл з обговорення проекту Прогр…

Запрошуємо взяти участь у заході «Круглий стіл з обговорення проекту Програми «Енергомодернізація багатоквартирних будинків» 4 червня 2019 року в офісі...

Read more

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт