Новини в фотографіях

Prev Next

Відбулась колегія Департаменту охорони здоров’я

on 28 вересня 2018.

26 вересня у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я ОДА провели чергову колегію. На ній проаналізували діагностику туберкульозу, надання імунологічної допомоги населенню області та кадрове забезпечення медзакладів краю. Зокрема, заступник головного лікаря з диспансерної роботи Хмельницького обласного протитуберкульозного диспансеру Майя Білик повідомила, що Україна, як і весь Європейський регіон, останніми роками досягла певних успіхів у подоланні туберкульозу. Проте, висока захворюваність у багатьох країнах світу, підвищена мобільність населення, висока розповсюдженість туберкульозу із стійкістю до лікарських засобів, зростання кількості ВІЛ-інфікованих людей, призводять до зростання кількості інфекційно-небезпечних та невиліковних випадків туберкульозу. Нині наша держава залишається серед країн з високим рівнем захворюваності на туберкульоз, найвищим рівнем мультирезистентного туберкульозу та зростанням поєднаної патології туберкульоз/СНІД.

За станом захворюваності на туберкульоз Хмельницька область входить в десятку регіонів України з найнижчими показниками. Це стосується як дорослого, так і дитячого населення.

Щоб протистояти епідемії туберкульозу в області проводиться комплекс організаційних, лікувально-діагностичних та профілактичних заходів і епідситуація з туберкульозу впродовж останніх років не мала тенденції до погіршення. Так, за 8 місяців поточного року на Хмельниччині на туберкульоз захворіло 411 осіб, з них заразну форму мали 60% (Україна – 65%, 2017 рік – 49%). Від активного туберкульозу померло 30 осіб. Взято на диспансерний облік 7 дітей.

Відповідно до Закону України «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз» здійснюються обов’язкові профілактичні медичні огляди на туберкульоз, які у державних і комунальних закладах охорони здоров’я проводяться безоплатно.

У поточному році наказом МОЗ України від 19.03.2018 № 504 «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги» відмінено масові скринінгові ФПО. Основним методом раннього виявлення туберкульозу за цим наказом є опитування (анкетування) на наявність симптомів понад 2 тижні.

Робота з раннього виявлення хвороби покладена на первинну ланку медичної галузі, протитуберкульозна служба займається лише підтвердженням діагнозу та лікуванням хворих, їх диспансеризацією.

Обстеження на туберкульоз у групах населення «медичного», «соціального» та «професійного» ризику проводили з використанням стаціонарних та пересувних флюорографів ЛПЗ області. На балансі ЛПЗ 9 пересувних флюорокомплексів. Їх активно використовували у населених пунктах сільської місцевості.

Раннє виявлення туберкульозу у дітей забезпечувалось шляхом проведення масової щорічної туберкулінодіагностики. 19.03.2018 МОЗ видано наказ № 504, що вступив в дію з 1 липня та передбачає проведення з профілактичних втручань лише вакцинації за календарем щеплень, а медичні втручання проводяться лише для груп пацієнтів будь-якого віку (у т.ч. дітей) з підвищеним ризиком розвитку захворювань (контакти з хворими на активний туберкульоз; наявність ВІЛ; перебування у закладах Державної кримінально-виконавчої служби України) шляхом опитування на наявність симптомів понад 2 тижні.

У І півріччі року заклади ПМД були несвоєчасно забезпечені туберкуліном. Тому за 8 місяців туберкулінодіагностикою охоплено лише 34,1% дитячого населення від 1 до 3 років включно та 37,4% дітей 15-17 річного віку. У віці віком 1-17 років тубдіагностика проведена у 35,2% дітей.

На завершення доповіді Майя Білик підкреслила, що надзвичайно важливою умовою протидії туберкульозу, якісного проведення протитуберкульозних заходів є ефективна взаємодія первинної ланки медичної допомоги, фтизіатричної служби та суспільства в цілому.

Про стан надання імунологічної допомоги в області доповідала головний позаштатний імунолог ДОЗ ОДА Галина Грановська. Вона повідомила про основні проблеми функціонування імунологічної служби області, досягнення та новітні впровадження. За її словами, вдалось налагодити амбулаторну і стаціонарну допомогу пацієнтам з імунопатологіями, удосконалити лабораторну діагностику цих патологій. Було виведено на новий рівень розуміння самого поняття імунопатологій, надані нові можливості корекції цих численних станів. Введені нові лабораторні методики діагностики різних імунопатологічних станів, але низький обсяг обстежень не дає змоги налагодити цю роботу в повному обсязі. З лікарями та пацієнтами регулярно проводять велику освітню роботу. Крім того, медпрацівники проходять щорічні вакцинації від грипу, планові вакцинації від вірусного гепатиту В та ревакцинації від дифтерії та правцю.

Про стан надання імунологічної допомоги дитячому населенню області доповідала головний позаштатний дитячий імунолог краю Лариса Тропарчук.

Дитяча імунологія залишається однією з найбільш складних та високовартісних галузей педіатричної науки і практики. В ЛПЗ області зареєстровано 2 посади лікарів-імунологів дитячих – по 1 штатній посаді зареєстровано у Хмельницькій обласній та міській дитячих лікарнях. Щоденні консультативні прийоми лікарів-імунологів дитячих організовані на базі консультативної поліклініки ХОДЛ і поліклініки ХМДЛ за направленням від лікарів районних, міських, обласних медичних закладів.

В ХОДЛ функціонує імунологічна лабораторія, де проводяться визначення імуноглобуліну Е загального, маркерів ТОRСН-інфекцій і гепатитів, Епштейн-Барр вірусу методом ІФА, а також циркулюючих імунних комплексів, С-реактивного білка, протеїнограми. Окремі дослідження проводяться лише у приватних лабораторіях.

Щороку огляд проходять, в середньому, 1,5 тисячі дітей. Частка первинних звернень становить 62-82 %. Можливо це корелює із щорічним зростанням кількості оглянутих дітей першого року життя внаслідок настороженості лікарів до виявлення патології на ранніх етапах.

З метою наближення доступності спеціалізованої медичної допомоги мешканцям області, особливо сільському населенню у складі виїзної планово-консультативної бригади ХОДЛ дитячі лікарі-імунологи проводять щороку від 10 до 14 виїздів та оглядають близько 400 дітей на рік.

У структурі виявленої патології домінують транзиторні та вторинні імуно-дефіцитні стани з дефіцитом антитіл, тривалі субфебрилітети, рецидивуючі гнійничкові захворювання шкіри та підшкірної клітковини, тимомегалії, рецидивуючі бронхіти, лімфаденопатії, токсоплазмоз та цитомегаловірусна інфекція.

Для підтвердження первинного імунодефіциту дітей скеровують до клінік Львова і Києва, на що батьки не завжди погоджуються.

На диспансерному обліку на початок 2018 року в ХОДКП перебувало 102 дитини, взято на облік впродовж року 12 дітей, знято з обліку 50.

Особливу увагу фахівці приділяють проведенню імунопрофілактики. На прийомі дитячих лікарів-імунологів з питань щеплень за 2017 рік побували 947 дітей.

Лариса Тропарчук повідомила, що стан імунізації дитячого населення у попередні роки погіршився. Це пов’язано з тривалою відсутністю вакцин, негативним впливом ЗМІ, неоднозначним ставленням медичних працівників до імунізації, що призвело до великої кількості відмовників. Через поширення неповної, неправдивої і непрофесійної інформації все більше дітей залишаються невакцинованими при відсутності протипоказів, що знижує колективний імунітет.

У цьому році область, як і Україна забезпечена медичними імунобіологічними препаратами для потреб проведення імунопрофілактики. На фоні зростання захворюваності на інфекції, керовані засобами імунопрофілактики (правець, кір, інші), виконання планів щеплень є одним з потужних завдань медиків первинної ланки надання медичної допомоги.

Серед причин протипоказів до вакцинації – діти з ДЦП та епілепсією із частими судомами, онкологічні, у т.ч. онкогематологічні захворювання, гемофілія важка, бронхіальна астма з важким перебігом та частими приступами, хронічний і гострий гломерулонефрит та ЮРА на гормонотерапії.

Покращилось виявлення первинних імунодефіцитів в пренатальному і ранньому віці, що дозволяє своєчасно виробити тактику лікування і покращити якість життя пацієнта.

Надання медичної допомоги хворим дітей з первинними імунодефіцитами на особливому контролі. Всього на «Д» обліку в ХОДКП перебуває 12 таких дітей, які знаходяться на підтримуючій замісній терапії довенними імуноглобулінами.

Якість виконання стандартів лікування, безумовно, залежить від стабільності забезпечення служби медикаментами, основний перелік яких визначається терапевтичним протоколом. Впродовж 2016-2018 років централізоване постачання імунобіологічних препаратів для замісної терапії дітям нашої області проводилось нерегулярно МОЗ України за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Закупівля медикаментів для дітей, хворих на первинні (вроджені) імунодефіцити». Це дозволило задовольнити потреби у імунобіологічних препаратах лише на 60% від загальної потреби та додатково на 40% – за рахунок обласного бюджету. Так, у 2017 році з державного бюджету отримано препаратів на суму понад 1,5 млн. грн. та з обласного бюджету – майже на 300 тис.грн.; у 2018 році з державного бюджету на суму близько 660 тис. грн. та з обласного бюджету – понад 275 тис. грн.

Таким чином, організація дитячої імунологічної служби в цілому відповідає галузевим вимогам і сконцентрована на рівні головних дитячих закладів області та міста.

На завершення виступу Лариса Тропарчук повідомила про основні проблеми служби та завдання з покращення стану дитячої імунології в області.

Про актуальні питання кадрового забезпечення закладів охорони здоров′я звітувала начальник відділу післядипломної освіти та кадрового забезпечення ДОЗ ОДА Наталія Ткачук.

За даними останнього звітного періоду в закладах області укомплектованість штатних посад лікарів фізичними особами становить 80 %. Традиційно актуальна ця проблема у закладах первинної ланки – там штатні посади зайняті на 78 %. Районні центри ПМСД укомплектовані на 75 %, центри ПМСД у містах – на 86 %. Водночас, високою залишається частка працюючих пенсіонерів (31,4 %), що поглиблює дефіцитів лікарських кадрів на первинній ланці. Укомплектованість штатних посад сімейних лікарів фізичними особами складає 78 %.

В інтернатуру для роботи в закладах нашої області у 2018 році зарахували 100 випускників державної форми навчання. Всього на умовах бюджету за програмою І-ІІІ року навчання готується 237 спеціалістів. На умовах контракту на базах стажування області навчається в інтернатурі 316 лікарів. Загальна кількість інтернів становить 553 особи.

Збільшилась кількість молодих спеціалістів, котрі залишились в області після завершення навчання в інтернатурі. У 2018 році завершили навчання в інтернатурі за державним замовленням 92 молодих спеціалісти, до роботи в закладах області приступили 80 осіб (87 % «державників») (2017  – 67 (82 %), 2016 рік – 67 (78 % ). У том числі 28 – у закладах районної ланки, у районних центрах ПМСД – 9 осіб. Із 24 лікарів загальної практики – сімейної медицини до роботи в області приступили 17 осіб. Решта – змінили призначення за межі області, розірвали трудову угоду чи не отримали сертифікат спеціаліста. Також до роботи в закладах області приступило 9 терапевтів, 5 педіатрів, 4 хірурги, 8 анестезіологів, 3 акушери-гінекологи.

За інформацією керівників закладів працевлаштувались у закладах області 32 молодих спеціалісти, які завершили навчання в інтернатурі на умовах контракту.

Посади середнього медперсоналу укомплектовані фізичними особами на 95 %. Проте зменшився запит серед абітурієнтів на здобуття освіти в медичних навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації нашої області – медичних училищах та коледжах області. Це створює тривожну ситуацію щодо забезпечення наших закладів кадрами молодших медичних спеціалістів, особливо з огляду на небажання сьогодні працювати у селі. Найбільш популярною залишається спеціальність «лікувальна справа» (фельдшер), де план державного набору виконано по всіх навчальних закладах і набрано найбільшу частку на контрактну форму навчання.

Аналіз показників післядипломної освіти свідчить про значне збільшення кількості відряджень лікарів на курси підвищення кваліфікації. Відчутно пожвавішав інтерес лікарів до курсів тематичного удосконалення.

Наталія Ткачук надала пропозиції до рішення колегії. Зокрема, вона пропонує й надалі приймати програми місцевого стимулювання медичних кадрів за рахунок коштів територіальних громад (доплати лікарям до заробітної плати, навчання в інтернатурі, навчання в медичних училищах та коледжах області студентів з урахуванням перспективної потреби в кадрах середнього медперсоналу із укладенням відповідних угод про відпрацювання). Також фахівець вважає за доцільне створювати сприятливі умови праці для молодих спеціалістів на робочих місцях та у колективах.

За результатами розгляду питань порядку денного колегія ухвалила відповідні рішення.

Хмельницький обласний Центр здоров’я.

 

Головне меню

Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Управління освіти, молоді та спорту
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані

Оголошення

Prev Next

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт