Новини в фотографіях

Prev Next

Співпраця влади, бізнесу, науковців, медійників, громадських діячів заради розвитку відновлювальної енергетики: підписано меморандум про створення Хмельницького енергетичного кластера

on 27 вересня 2018.

 Тривалий час людство, не замислюючись, без перебільшення по-хижацьки використовувало багатства Землі, знищуючи своєю діяльністю все живе, забруднюючи ріки, моря та океани, повітря і ґрунти. Сьогодні ми пожинаємо наслідки цих дій. Наші міста потопають у горах сміття, колись родючі землі перетворюються на пустелю, ми потерпаємо від різких перепадів погоди, повеней та буревіїв. Людство своєю діяльністю викликало глобальні невідворотні зміни у природі та кліматі.

Світова спільнота відкрито визнала, що так далі тривати не може, адже ці зміни ставлять людство на грань виживання. Особливо актуальним є питання підвищення температури на планеті внаслідок зростання в атмосфері концентрації парникових газів, зокрема діоксиду вуглецю, внаслідок господарської діяльності. Зростання вмісту вуглекислого газу в повітрі порушує природні процеси терморегуляції планети, внаслідок чого відбувається поступове зростання середньої температури атмосфери, що в свою чергу викликає цілий ряд невідворотних наслідків, як то танення льодовиків Арктики та Антарктики, підйом рівня Світового океану, через яке відбувається затоплення цілого ряду територій, зростання температури води океанів, що спричиняє виникнення надпотужних буревіїв та кліматичних аномалій. Зараз вчені впевнено говорять про те, що якщо людство не припинить забруднювати атмосферу парниковими газами, усі ті жахливі картини, що зображаються у фільмах-катастрофах, уже найближчим часом втіляться у реальному житті.

Саме тому на міжнародному рівні вживаються заходи, що спрямовані на скорочення викидів СО2 у транскордонних масштабах. Були підписані Кіотський протокол та Паризька кліматична угода – міжнародні угоди про обмеження викидів в атмосферу парникових газів. Активно розвиваються та впроваджуються новітні технології енергозбережнення та виробництва енергії із відновлювальних джерел.

Не залишається осторонь від цих тенденцій і Україна. Питання розвитку відновлюваних джерел енергії має для нашої держави стратегічне значення, бо актуальне не в лише контексті глобальних кліматичних змін, а й у контексті боротьби нашого народу з російським агресором.

Хмельниччина також активно включилася у процес розвитку альтернативної енергетики та енергозбереження і енергомодернізації. 26 вересня було зроблено ще один дуже важливий крок у цьому напрямку. В Хмельницькій облдержадміністрації відбулося підписання меморандуму про створення Хмельницького енергетичного кластера.

Об’єднати зусилля задля збереження природи та розвитку відновлювальної енергетики  домовилися представники влади, бізнесових структур, промисловців, місцевих ЗМІ,  громадських організацій та науковці області. Як представник обласної влади, свій підпис під меморандумом про створення Хмельницького енергетичного кластера  поставив голова облдержадміністрації Вадим Лозовий.

Ініціатором підписання угоди виступила громадська організація  350.org, яка є українською гілкою всесвітнього руху 350.org за подолання кліматичної кризи. Як зазначає її представник Степан Кушнір, завдяки такому  формату співпраці той резерв досвіду, компетенцій, фінансів, впливовості, який має кластер через його учасників, може практично вирішити будь-яке профільне питання в регіоні.

Вітаючи учасників зібрання із підписанням меморандуму, радник голови облдержадміністрації Олександр Нагурний підкреслив, що розвиток альтернативної енергетики на Хмельниччині обласна влада вважає одним із своїх найголовніших пріоритетів, адже питання енергетичної незалежності є одним із основних в Стратегії сталого розвитку «Україна-2020», затвердженої Указом Президента України Петром Порошенком.
З 2018 року в Україні запрацював Фонд енергоефективності, відбувається остаточне формування його управлінської структури. Держава вже направила 100 млн. грн, щоб розпочати його роботу. За розрахунками Мінрегіону вже наступного року там закумулюють понад 1,5 млрд. грн, які будуть використані саме на заходи з енергозбереження та енергоефективності, “теплі кредити”, тощо. Саме тому, підкреслив Олександр Олександрович, в облдержадміністрації розуміють важливість  сьогоднішньої події для області.

“Ми сподіваємося, що громадський сектор зможе активно нам допомогти у вирішенні саме тих проблем, що заважають нашій області успішно розвиватися. До прикладу, сьогодні у нас є велика кількість комунальних установ та організацій, що витрачають значні кошти на енергоносії. Було б дуже добре, якби громадські організації долучилися до моніторингу та вказали на проблемні місця, аби забезпечити розумне та ефективне використання державних коштів, – зазначив посадовець. – Маємо надію, що зможемо спільно знайти усі точки дотику, та побудуємо нашу роботу, аби допомогти економити кошти і водночас робити доступнішими для усіх заходи з енергомодернізації та енергоефективності, щоб у домівках мешканців області було тепло та затишно.”

Далі в рамках заходу присутні ознайомилися із результатами опитування мешканців області, проведеного за підтримки інтернет-видання “Всім”, яке мало на меті з’ясувати думку наших земляків щодо відновлювальної енергетики та перспектив її розвитку на теренах краю. Також увазі  учасників заходу було представлено презентацію про основні напрямки діяльності Хмельницького енергетичного кластера.

На завершення учасники обмінялися думками щодо перспектив подальшої роботи та поділилися напрацюваннями і досвідом впровадження нових енергозберігаючих технологій, залучення ґрантових коштів на проекти з відновлювальної енергетики та заходи з енергозбереження, тощо.

Довідково.

В  області діє програма підвищення енергоефективності на періоді до 2021 року, де передбачено:
– термомодернізацію будівель,
– альтернативне енергозабезпечення;
– зменшення споживання енергоресурсів населенням,
– розвиток галузі енергоефективного будівництва,
– залучення інвестицій;
– відшкодування населенню частини відсотків по кредитах на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів;
– зменшення обсягу субсидій для населення за спожиті енергоносії;
– популяризаціюенергозбереження.

Сесією обласної ради від 27.09.2017р. прийнято Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на відшкодування частини відсотків по кредитах фізичними особами, ОСББ, ЖБК на впровадження енергозберігаючих заходів та виділено 200 тис. грн. на ці цілі.

За січень-серпень на заходи з енергозбереження та енергоефективості видано жителям області 844 кредити на загальну суму 28,3 млн. грн..

Всього в Україні з початку 2018 року за «теплими кредитами»відшкодовано 270 млн. грн..

За весь час дії програми її учасники одержали з держбюджету 2,3 млрд. грн. компенсацій.Завдяки державній підтримці десятки тисяч родин змогли придбати енергоефективне обладнання, матеріали та провести необхідні роботи.

З обласного та місцевих бюджетів на енергоефеективність на 2018 рік заплановано 94 млн. грн. На 1 вересня профінансовано 58,7 млн.грн..

В області активно проводиться термомодернізація – замінюються котли на більш сучасні та економні, утеплюються зовні будівлі, йде реконструкція мереж вуличного освітлення із заміною ламп на економні світлодіодні, утеплюються підлоги. Активно ця робота ведеться і в бюджетних організаціях.

Впроваджується енергомоніторинг, проводяться робочі наради, семінари з керівниками районів та ОТГ з цих питань.

Скорочення споживання споживання газу в області, у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, – на 24,7 млн. м куб.,на 9,1%, (у 2017р. на 5,4%).

На Хмельниччині працюють 154 котельні на альтернативних видах палива, що становить 18% від загальної кількості всіх котелень області.

У I півріччі з відновлювальних джерел енергії вироблено 40,8 млн. кВт/год. електроенергії, з яких:

– 8,1 млн. кВт/год. вироблено малими гідроелектростанціями області; 17 млн. кВт/год. – сонячними електростанціями; 15,7 млн. кВт/год. – біогазовими установками.

В області діють 29 малих гідроелектростанцій та 12 сонячних, загальною потужністю 35 МВт (в т.ч.за січень-вересень введено в експлуатацію 5 СЕС загальною потужністю 12 МВт, сума інвестицій близько 12 млн.дол.).

Всього до кінця року планується введення в експлуатацію 12 СЕС загальною потужністю більше 50 МВт (сума інвестицій складе до 50 млн. дол.):

– Віньковецький район 1 СЕС на 2,8 МВт,Городоцький район 1 СЕС на 10 МВт, Дунаєвецький район ІІ черга на 10 МВт, загальна потужність 20МВт, Кам’янець-Подільський район 2 СЕС, Летичівський район 2 СЕС загальною потужністю 6,5 МВт, Новоушицький район 2 СЕС загальною потужністю 4,5 МВт, Старосинявський район 1 СЕС на 9 МВт, Чемеровецький район 2 СЕС загальною потужністю 15 МВт.
До кінця року планується введення в дію II черги Теофіпольської ТЕС (потужність 10,5 МВт). Загальна вартість проекту близько 1 млрд. грн..

В липні в Кам’янці-Подільському відкрито теплоелектростанцію потужністю майже 45 МВт із комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії твердопаливними та газовими котлами. (2 газових котли по 15 МВт і 2 твердопаливних котли загальною 15 МВт).Кошти на його реалізацію надав Світовий банк у кредит під 0,01 % річних, загальна вартість проекту склала 9,6 млн. дол. Кам’янець-Подільський перше в Україні, третє у Європі та п’яте у світі місто, що використовує цей сучасний метод виробництва тепла. Новітня ТЕС дозволить зменшити споживання газу на 15,5 млн. м3 на суму близько 115 млн.грн. на рік. Виробництво електроенергії–7421 тис. кВт год./рік. Планується забезпечення централізованого теплопостачання та постачання гарячої води для 190 житлових будинків – 22 тис.мешканців, 5 шкіл, 3 ДНЗ.

В Кам’янці-Подільському в серпні запрацювала технологічна лінія з дегазації полігону твердих побутових відходів з виробленням електроенергії. Вартість 1-го етапу 25 млн. грн.. На відміну від сонячної, генерація електроенергії відбувається на постійній основі, без добових коливань. Метан використовується на заміну природного газу (1,5 млн. м3/рік).

28 вересня 2018 року відбудеться відкриття диспетчерського пункту першої в Україні дахової сонячної електростанції в державному закладі освіти, в Хмельницькому національному університеті. Перша черга матиме потужність 132,8 кВт і складається з 3 сонячних електростанцій на даху корпусу 3 (48,6 кВт, к-ть панелей 180 шт., площа 285 м2), корпусу 4 (48,6 кВт, к-ть панелей 180 шт., площа 285 м2), а також даху спорткомплексу (35,6 кВт, к-ть панелей 132 шт., площа 209 м2). Загальна потужність СЕС університету становитиме 0,5 МВт. Завершення проекту планується до кінця 2018 року.

 

Головне меню

Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Управління освіти, молоді та спорту
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані

Оголошення

Prev Next

Про інформаційні джерела у сфері публічн…

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі – Міністерство), як Уповноважений орган у сфері публічних закупівель, проводить роботу щодо професіоналізації...

Read more

Конкурс проектів «Малі міста - великі вр…

Інформуємо, що Міністерством культури України оголошено конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста - великі враження» (далі - Конкурс), на реалізацію яких...

Read more

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги державних службовців

На інтернет-ресурсі «Prometheus» можна пройти навчальний курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (режим доступу: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-vl:NAZK+COL102=2019 T1/about). Також, на...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт