Новини в фотографіях

Prev Next

Олександр Корнійчук прозвітував щодо підсумків соціально-економічного розвитку області за 2017 рік

on 22 лютого 2018.

IMG 9335-768x512 Сьогодні, на розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, голова адміністрації Олександр Корнійчук представив публічний звіт щодо підсумків соціально-економічного розвитку області за 2017 рік.

Розпочинаючи, Олександр Олександрович зазначив, що вся діяльність обласної адміністрації в минулому році була спрямована на досягнення  стратегічних цілей та виконання пріоритетних завдань, відповідно до Стратегії та програми соціально-економічного розвитку регіону.

IMG 9357-768x512


 Для цього, за словами очільника області, були об’єднані зусилля органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості.

Також голова адміністрації подякував всім небайдужим жителям Хмельниччини, керівникам підприємств, громадських організацій, депутатському корпусу області, міським головам, головам районних державних  адміністрацій та рад, об’єднаних громад, селищних та сільських рад, керівникам державних органів, структурних підрозділів обласної адміністрації за особистий внесок у результати роботи.

“Спільними зусиллями, ми вирішували питання, що виникали щоденно в районах, містах та громадах, забезпечували розвиток територій, ефективне використання наявних ресурсів, стабільне суспільно-політичне життя, – сказав Олександр Корнійчук. – Я впевнений, що кожен з нас має чітке розуміння того, що припинення бойових дій на Сході та мир в Україні великою мірою залежить від нашої успішної праці тут, на Хмельниччині, куди воїни-герої ціною життя та здоров’я не допустили ворога. Захист рідної землі від російського агресора залишається пріоритетом  діяльності”.

 Далі голова адміністрації представив на розгляд усім присутнім безпосередньо сам звіт. Так, в минулому році надана фінансова допомога підрозділам Збройних Силу України, що дислокуються на теренах області, на суму більше 2 млн. грн., на  20 млн. грн. звільнили військові частини від сплати земельного податку.

Обласний військовий комісаріат перевиконав планове завдання. Призвано на строкову службу  1315 громадян, на службу за контрактом – 1651.

Активним є в області волонтерський рух, допомога якого важлива для наших захисників. Велика увага приділяється соціальному захисту учасників АТО та членам сімей загиблих.

Минулоріч була виділена субвенція з державного бюджету  в сумі 22,9 млн. грн. та придбано 17 квартир для військовослужбовців з інвалідністю та родинам загиблих. 3996 бійців стали власниками земельних ділянок загальною площею 6,6 тис. га.

Виплачено матеріальну допомогу учасникам бойових дій на суму  майже 1,5 млн. грн., сім’ям, чиї рідні перебувають в полоні – 400 тис. грн., виплати за навчанняучасників АТО та їх дітей склали більше 2,3 млн.. 234 бійця отримали послуги санаторного лікування  майже на 1,5 млн. грн.. На  616тис. надані послуги із зубопротезування.

Важливою є реабілітація військовослужбовців. Завершується створення в обласному госпіталі ветеранів війни реабілітаційного відділення на 25 ліжок, яке оснащене сучасною медичною апаратуроюта тренажерами.

Минулоріч майже всі галузі економіки області працювали стабільно, забезпечена позитивна динаміка розвитку різних сфер суспільного життя. Фактичні надходження до загального фонду зведеного бюджету становили 11,2 млрд. грн..

До місцевих бюджетів надійшло податків, зборів, обов’язкових платежів 5,8 млрд., що становить 106% до плану на рік. Доходи місцевих бюджетів зросли майже на 40%. Обсяг надходжень доходів у розрахунку на одного жителя області зріс на 41%  і становив 4 тис. 530 грн..

Розпорядники активно використовують систему закупівель ProZorro, здійснено 28 тис. закупівель, отримана економія  275 млн. грн..

Так, в області своєчасно профінансовано зобов’язання місцевих бюджетів, повністю оплачені спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги, своєчасно виплачена заробітна плата працівникам бюджетних установ з урахуванням підвищення соціальних стандартів.

За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку проводилось фінансування 53 об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального господарства  вартістю 140 млн. грн.. По 39-ти об’єктах кошти використані у повному обсязі, на 22об’єктах – роботи будуть продовжуватись в цьому році.

Важливими є становлення та розвиток об’єднаних громад. Майже 99%- рівень освоєння громадами коштів субвенції, які держава виділила на розвиток інфраструктури у розмірі 165 млн. грн., впроваджено 228 проектів.

Очільник області відмітив, що це гарний приклад успішної співпраці обласної влади та громад. Відтак, обласна адміністрація завжди готова надати допомогу, та максимально сприяти розвитку громад на Хмельниччині.

 

У минулому році утворено ще 13 об’єднаних громад, всього маємо 39. За площею та кількістю місцевих рад, які увійшли до складу ОТГ, Хмельницька область залишається однією із лідерів серед регіонів України.

Цьогоріч на розвиток область отримає 236 млн. грн. з ДФРР, та на інфраструктуру ОТГ 144 млн. грн. державної субвенції. Всього за 2 роки держава вклала  в розвиток інфраструктури  населених пунктів  області 384 млн. грн., реалізовано понад 400 проектів.

Території отримали новий довгоочікуваний імпульс розвитку, активно будуються заклади освіти, дороги, об’єкти. Тільки електромереж  та вуличного освітлення збудовано 115 км,   мереж постачання води – 114 км.

Питання забезпечення населення області питною водою також знаходиться на постійному контролі обласної адміністрації.

У промисловому секторі сьогодні діє близько 1900 підприємств, де зайнято біля чверті всіх працюючих.

Не зважаючи на те, що з вересня на “Хмельницькій АЕС”, на яку припадає четверта частина обсягу виробленої промислової продукції, проводились ремонти енергоблоків, промисловці області забезпечили зростання обсягів виробництва на 0,8%. Реалізовано готової продукції на 37,6 млрд. грн., що майже на 19% більше, ніж попереднього року.

Найвагоміші галузі – це переробна промисловість, постачання електроенергії, газу, пари, виробництво харчових продуктів і напоїв.

Стабільно нарощують виробництво підприємства “Новатор”, “Укрелектроапарат”, “Подільський цемент”, “МегатексІндастріал”, “Оболонь”, “Модуль-Україна”. Працюють підприємства оборонного комплексу: “Завод точної механіки”, “Красилівський агрегатний”, “Шепетівський ремонтний ”.

Так, “Шепетівський ремонтний завод” виконав на 100 відсотків державне оборонне замовлення та продовжує зміцнювати обороноздатність України, успішно працюючи над новим озброєнням для української армії.

Протягом року у промисловості зареєстровано 85 нових суб’єктів підприємництва.

Активно створювалися нові робочі місця та відкривалися нові виробництва, запроваджувались новітні технології.

На ПАТ “Завод “ТЕМП” розроблено комплекс устаткування для автоматичного зварювання неповоротних стиків труб, що значно збільшить темпи будівництва трубопроводу. Даному нововведенню немає аналогів в Україні.

На особливому контролі перебуває питання відновлення роботи комунального підприємства «Аеропорт «Хмельницький», затверджено Програму, окреслено план дій.

Працівники успішного для Хмельниччини аграрного сектору забезпечили лідируючі позиції області в Україні.

Маємо зростання обсягу виробництва на 9,7%, що є найкращим результатом в Україні.

Намолочено понад 3,4 млн. тонн зерна при середній урожайності 65 ц/га, показник урожайності зернових культур є найвищим у державі. Зібрано 2 млн. тонн цукрових буряків, вироблено понад 263 тис. тонн цукру. Під урожай цього року посіяно більше 212 тис. га озимих зернових.

У тваринництво активно інвестуються приватні кошти. Минулоріч здійснювались будівельні роботи на 7 великих об’єктах, ввели в експлуатацію свинокомплекс у ПП «Аграрна компанія» с. Бубнівка та молочно-товарну ферму у с. Остапківці Городоцького району.

Область забезпечена в повному обсязі регіональними продовольчими ресурсами, та ціни на основні соціально-важливі продовольчі товари, 18 позицій з 23, є нижчими, ніж середні в Україні.

Проведено 2604 ярмарки, де реалізовано майже 36 тис. тонн продукції на суму 679 млн. грн.

Хмельниччина змінює орієнтацію з експорту сировини на виробництво готової продукції, реалізуються ряд проектів.

У Старосинявському районі ТОВ “А.Т.К.” планує в 1 кварталі цього року  ввести в експлуатацію соєво-екстрактний завод, тут буде створено 205 робочих місць.

У жовтні підписано меморандум про співпрацю щодо будівництва заводу з виробництва соняшникової олії на базі діючого елеватора Кернел у Старокостянтинові, потужністю 1 млн. тонн насіння соняшника в рік, інвестиції складуть 130 млн. дол.

Ведуться переговори по будівництву  в області заводу з переробки кукурудзи.

“Ми прикладаємо зусилля до того щоб переробна галузь Хмельниччини займала чільні місця в Україні і хочу подякувати тим керівникам підприємств, що вкладають кошти в розвиток виробництва, збільшують потужності, створюють нові робочі місця”, – додав Олександр Корнійчук.

 

Так, на ТОВ «Старокостянтинівцукор» здійснено реконструкцію підприємства, оновлено обладнання для зменшення споживання газу та збільшення  переробки  цукрових буряків, введено в експлуатацію ТЕЦ потужністю 8,5 МВт.

На Наркевицькому цукровому заводі завершено будівництво нової лінії з виробництва гранульованого жому, що дозволить виробляти додатково 25 тис. тонн продукції на рік.

Економіку Хмельниччини інвестують 38 країн світу.

Будівництво у селищі Сатанів курортного комплексу ТОВ “Арден Палац” та гірськолижного “Арден-Скай” є одним із найбільших проектів, що реалізуються в області, очікуємо 1000 нових робочих місць.

Для розвитку курортної зони за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів здійснюється розвиток інфраструктури Сатанівської об’єднаної громади, тривають ремонтні роботи дороги державного значення Ярмолинці-Сатанів.

Маємо вкладення інвестицій на приватних підприємствах: “Теофіпольська енергетична компанія”ввела в діюI чергу біогазової станції потужністю 5,9 МВт; на ТОВ «Т-Стиль», міста Волочиськ та Нетішин, запрацювали цехи з пошиття верхнього одягу, продукція продається у 20 фірмових магазинах України; на ТОВ «Старокостянтинівська меблева фабрика» розпочали виробництво корпусних та м’яких меблів, налагодили експорт продукції до Прибалтики та Фінляндії.

З цього приводу, голова адміністрації, висловив  сподіваюсь, що оновлені Інвестиційний паспорт та каталог експортного потенціалу Хмельницької області стануть важливим джерелом інформації для інвесторів.

Також створений та затверджений на сесії обласної ради бренд Хмельницької області допоможе маркувати та впізнавати продукцію області. Незабаром запрацює бренд-бук на офіційному сайті обласної адміністрації.

Бізнес-спільнота краю нарощує обсяги торгових операцій із закордонними партнерами. Загальний експортний товарообіг досяг 7,9 млрд. грн., що вдвічі перевищує показник за попередній рік. У топ-десятці країн-партнерів закріпилися Польща, Великобританія, Німеччина, Кіпр, Румунія та Чехія.

Понад 60%  усього подільського експорту відправляється семеро країн Європейського Союзу. Розширився список продукції, яку купують у подільських виробників зарубіжні партнери.

В минулому році Хмельницька митниця значно наростила видачу підприємствам-експортерам сертифікатів, які забезпечують прискорене надходження українських товарів до європейських країн. Їх кількість перевищила 3 тисячі одиниць.

За кордоном закуплялись для розвитку виробництва машини та механізми. При ввезенні продукції відраховано до бюджету 2 млрд.грн. митних платежів.

Важливим є розвиток малого та середнього бізнесу в області. На Хмельниччині діє 10 тис. 675 малих та середніх підприємств, їх кількість збільшилась на 392 підприємства. Всього в малому та середньому бізнесі зайнято понад 170 тис. осіб або 83% працюючих в області.

Торік до бюджетів усіх рівнів від підприємницької діяльності надійшло більше 3,5 млрд. грн. податків, що на 20% більше, ніж за попередній період.

Через ЦНАПи області надано 347 тис. адмінпослуг,  у тому числі 194 тис. послуг ЦНАП, які утворені районними адміністраціями. Відкрито ЦНАПи в Меджибізькій та Чемеровецькій ОТГ. У м. Славута мобільний ЦНАП за п’ятьма маршрутами відвідує 20 населених пунктів щотижнево, наближені до споживача послуги отримають понад 8 тис. жителів району.

Хмельниччина активно долучилася до пошуку нових джерел енергії, впровадження сучасних технологій. В області працює 158 котелень на інших видах палива. Введено в експлуатацію 4 сонячні електростанції потужністю понад 20 МВт. Всього діють 29 малих гідро- та 7 сонячних електростанцій, якими вироблено більше 34 млн. кВт/год. електроенергії, що на 16млн. кВт/год більше, ніж у попередньому році.

Працює програма “Теплі кредити”,спостерігається чітка тенденція до збільшення їх кількості, що свідчить про необхідність і своєчасність цієї державної ініціативи.

Фінансування з державного бюджету дорожньої галузі області, на сьогодні,  найкраще за всі роки.

Для забезпечення експлуатаційного утримання мережі автомобільних доріг загального користування освоєно 568 млн. грн. Триває митний  експеримент, який дозволив додатково залучити 162 млн. грн. на ремонти доріг. Завдяки митним коштам відновлено будівництво об’їзної дороги Дунаєвець,  ліквідовані аварійно-небезпечні ділянки біля с. Григорівка Старокостянтинівського району, східний під’їзд до міста Хмельницького, тривають ремонтні роботи на під’їзді до  Кам’янця-Подільського.

При обласній адміністрації створене перше в Україні державне підприємство «Служба місцевих автодоріг». Цього року на утримання, ремонт  та обслуговування доріг місцевого значення область отримає 456 млн. грн.

В галузі соціального захисту забезпечено виплату державної допомоги малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам. Більше 6 млн. грн. виплачено допомогу 44 учасникам революції Гідності та сім’ям загиблих.

Призначено грошову адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг  7594 сім’ям переселенців. Нараховано субсидій – 2 млрд. 824 млн.грн.  для 270 тис. сімей області.

Повністю ліквідовано борги із виплати заробітної плати на 7 підприємствах на суму понад 850 тис. гривень, заборгованість на 1 січня становила 5,7 млн. грн. і була однією з найменших у державі. Є тенденція до постійного зростання рівня зарплати, її показник у грудні склав  7 тис. 559 грн., що на 42% більше, ніж попереднього року.

Хмельниччина активно включилась в процес реформування українського суспільства з тим щоб забезпечити необхідні умови для економічного та соціального зростання кожного населеного пункту. В минулому році державна субвенція склала  1,8 млрд. грн. для  освітньої галузі, майже половина всіх коштів, передбачених на освіту.

На будівництві, реконструкції, ремонтах закладів освіти освоєно 109 млн. грн., в тому числі коштів освітньої субвенції – 45 млн. грн..

Продовжується оптимізація мережі навчальних закладів, функціонує 16 опорних шкіл та  22 філії. Придбали ще 17 шкільних автобусів та повністю забезпечили підвезення учнів та педагогів до місця навчання, роботи і додому, всього маємо 359 шкільних автобусів. Створено додаткові місця у дитячих садочках, відкрито 4 нових  дошкільних навчальних заклади. Збільшується кількість груп та класів з інклюзивним навчанням.

Вже двічі з робочим візитом Хмельниччину відвідала Марина Порошенко, ініціювавши створення 26-ти інклюзивно-ресурсних центрів у регіоні на рівні громад, підписано меморандум.

На території області діє 8 медіатек. Хмельниччина стала учасником національного проекту з розвитку інклюзивного освітнього середовища.

З метою наближення до населення кваліфікованої лікарської допомоги проводиться розширення мережі амбулаторій. В минулому  році відкрито 5 амбулаторій, всього працює 239, з них 154 в сільській місцевості. В поточному році заплановано реконструкцію та будівництво 27. Лікар на селі буде забезпечений житлом та транспортним засобом. Для розвитку сільської медицини з державного бюджету цього року виділили 213 млн.грн.

Розпочато реконструкцію облкардіодиспансеру, на базі якого планується створення сучасного обласного кардіоцентру, вже освоєно 2,6 млн. грн.

Від кориговано проектно-кошторисну документацію та експертизу на будівництво лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні, підготовлено проект рішення сесії щодо виділення коштів на початок будівельних робіт.

Завершена реконструкція поліклініки Ізяславської районної лікарні, освоєно 13,3 млн. грн., в тому числі 7,5 млн. грн. з державного бюджету, 2 млн. з обласного.

Продовжується будівництво:

– терапевтичного корпусу Городоцької райлікарні, минулого року кошторис склав 13,8 млн.грн., в тому числі з державного бюджету 5 млн. грн..

– дитячого відділення Шепетівської районної лікарні, освоєно3,3 млн. грн., з них з державного бюджету 3млн. грн..

Капітальні та поточні ремонти у минулому  році проводились в переважній частині лікувальних  закладів, на що використано біля  47 млн. грн..

Закуплено обладнання на суму  12 млн. грн. бюджетних коштів та 322 тис. позабюджетних.

Зокрема придбано: цифровий флюорограф, 5 апаратів УЗД, апарат штучної вентиляції легенів, апаратура для лабораторної діагностики тощо.

Для ПМСД придбано 4 автомобілі.

Продовжується робота щодо оптимізації ліжкового фонду до реальних потреб населення. У складі багатопрофільних лікарень працюють відділення екстреної медичної допомоги. Завершено встановлення приладів власного обліку енергоресурсів.

На програму «Доступні ліки» для Хмельниччини  із державного бюджету в минулому році було виділено 23,2 млн. грн.. Лікарі області виписали понад 520 тис. рецептів, близько 320 тис. людей скористалися ними. 78,3 млн. грн. використано на медикаменти та матеріали для  хворих з трансплантованими органами, з хронічною нирковою недостатністю, на гемофілію, дітей  з рідкісними захворюваннями. 9,7 млн. грн. – на придбання  інсулінів для хворих на нецукровий діабет.

Значна увага приділялась культурній спадщині області. Проведено капітальні ремонти на 38 об’єктах. Завершено та прийнято в експлуатацію I чергу Хмельницького музичного коледжу імені Заремби. Розвивається туристична галузь. Туристичний збір склав 509 тис. грн., на 53 тисячі більше попереднього року.

Славу області традиційно примножують наші спортсмени.

Так, Головатюк Роман став бронзовим призером з кікбоксингу на 10-тих Всесвітніх іграх в  Польщі, Пєлєшенко Олександр – чемпіоном Європи з важкої атлетики в Хорватії.

На чемпіонатах та кубках світу, Європи, України, інших міжнародних змаганнях спортсмени Хмельниччини вибороли понад 1 тис. нагород в особистому і командному заліку.

Цього року з бюджету держава виділила 11 млн. грн. на будівництво в області футбольних полів з штучним покриттям.

Суспільно-політична ситуація в області є стабільною. Налагоджена співпраця з новою Громадською радою при обласній адміністрації. Відбувся Форум громадських сил області.

Члени ради активно беруть участь в роботі комісій, дорадчих органів, розглядають суспільно-важливі питання на засіданнях та надають пропозиції.

На 4,6%зменшилась кількість зареєстрованих правопорушень,рівень злочинності в області на 10 тис. населення становить 87,9 злочинів, по державі цей показник складає 116,8.

В області створено 2 нових підрозділи місцевої пожежної охорони, Колибаївська та Понінківська ОТГ, придбано 2 пожежних автомобіля та пожежно-рятувальне обладнання.

В рамках європейського проекту у Дунаєвецькому районі створено 38 опорних пунктів мережі місцевої пожежної охорони, для яких  закуплено оснащення на суму 2,6 млн. грн..

В минулому році був підготовлений та затверджений на сесії обласної ради План заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2018 -2020 роки.

Так, пріоритетами економічного і соціального розвитку області на поточний  рік ми визначили:

стимулювання створення нових виробничих потужностей та сприяння зайнятості населення;

підтримка розвитку конкурентного агропромислового сектору;

сприяння підприємствам-виробникам регіону у розширенні торгово-економічних відносин з країнами ЄС та виходу на нові ринки;

забезпечення належного рівня розвитку дорожньої інфраструктури;

забезпечення соціального захисту жителів області, підтримки внутрішніх переселенців, учасників АТО та членів їх сімей;

сприяння доступності освітніх послуг, медичного обслуговування населення та підвищення якості надання цих послуг.

 Підсумовуючи, голова адміністрації додав, що метою для кожного з нас є успішна, заможна Україна, де кожен почуває себе вільним та захищеним.

“Я впевнений, що ми подолаємо усі труднощі, успішно пройдемо шлях змін, так як це зробило багато країн, відвоюємо мир в державі і побудуємо щасливу Україну”, – сказав голова адміністрації.

Головне меню

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Управління освіти, молоді та спорту
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані

Оголошення

Prev Next

щодо будівництва об’єктів: складу сипучи…

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо будівництва об’єктів: складу сипучих матеріалів, вагової та адміністративної будівлі на земельній ділянці...

Read more

До уваги СПД

У відповідності до абзацу 5 статті 19 Закону України «Про туризм»: «Забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про...

Read more

Проект Перспективного Плану соціально-ек…

Проект Перспективного Плану соціально-економічного розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки

Read more

Щодо обговорення Перспективного плану ро…

Районною державною адміністрацією пропонується для обговорення проект Перспективного плану розвитку Ярмолинецького району на 2019-2021 роки. Пропозиції та доповнення до проекту просимо...

Read more

Щодо роз'яснень у сфері державної допомо…

Антимонопольний комітет України

Read more

Трастовий фонд забезпечує грантове фінан…

Інформуємо, що в рамках реалізації положень Меморандуму

Read more

Щодо стажування у Федеральному міністерс…

За інформацією Посольства Федеративної Республіка Німеччина у Києві молоді співробітники державних установ України запрошуються

Read more

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт