Новини в фотографіях

Prev Next

У 2017 році Хмельницькій області передбачено одну з найбільших за останні роки фінансову підтримку

on 26 вересня 2017.

DSC 2305-768x589У 2017 році Хмельницькій області передбачено одну з найбільших за останні роки фінансову підтримку. Про це повідомив на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації начальник управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Олексій Дьома.

Зокрема, за словами посадовця, з державного фонду регіонального розвитку  області буде виділено 139,8 млн.грн.; субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад становить 167,0 млн.грн.; субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення за-ходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 150,3 млн. грн.; субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС, – 15,65 млн. гривень.

Усього передбачено фінансування в обсязі 472,75 млн.грн., що на 21,49 млн. грн. більше ніж у минулому році  (451,26 млн.грн.).

Аналізуючи стан використання коштів по області, Олексій Дьома, зазначив, що по ДФРР з передбачених на 2017 рік 139,8 млн.грн. профінансовано 64,18 млн. грн., з них освоєно 24,4 млн.грн., або 38% від обсягу профінансованих коштів.

За рахунок коштів Фонду здійснюється фінансування 53 об’єктів та по 1 об’єкту передбачено погашення кредиторської заборгованості, з яких:

11 закладів освіти і науки на суму 34,579 млн.грн.;
13 закладів охорони здоров’я – 23,619 млн.грн.;
2 заклади культури – 10,467 млн.грн.;
7 закладів молоді та спорту – 17,4 млн.грн.;
19 об’єктів житлово-комунального господарства – 45,247 млн.грн.;
1 об’єкт інфраструктури – 7,0 млн.грн.;
1 центр надання соціальних послуг – 1,5 млн. гривень.

З 53 об’єктів проведено процедуру тендерних закупівель та укладено договори на виконання робіт по 47 об’єктах.

По 6-ти об’єктах не завершено процедуру тендерних закупівель, а відтак не використовуються кошти Фонду в обсязі 4750,0 тис.грн.:
– колишній будинок культури по вул. Б. Хмельницького, 43 у смт. Сатанів Городоцького району – реконструкція під центр надання соціальних послуг;

– каналізаційні очисні споруди за адресою: вул. Маршала Харченка, 2а у м. Кам’янці-Подільськму

– реконструкція системи подачі повітря із заміною повітродувки в повітродувній станції;

– водозабірні свердловини в населених пунктах Почапинецької сільської ради Чемеровецького району – будівництво;

-водопровідні мережі по вулицях Пушкіна, Привокзальна, Лесі Українки, Н.С. Говорун, Академіка Герасимчука, Ходякова у м. Полонне та по ділянці Понінківського водоводу (на території м. Полонне) – реконструкція;

– створення умов для надання високоякісних освітніх послуг через реалі¬зацію проекту “Реконструкція та модернізація приміщень Чемеровецького навчально-виховного комплексу № 1 загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат; стадіон “Центральний”, вул. Острозького,43, м. Старокостянтинів – ре¬конструкція бігових доріжок.

Не використано жодної копійки з профінансованих державних коштів по 12 об’єктах на суму 14090,3 тис.грн. :

– по 3 об’єктах, замовником яких виступає державне підприємство “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” (загальноосвітня школа І ступеня по вул.Шевченка, 38, м.Городок – капітальний ремонт (утеплення фасадів); будинок культури на 500 місць у смт.Теофіполь (із зменшенням місць до 493) – будівництво; водогін у смт.Дунаївці Дунаєвецького району від водонапірної башти № 1 до вулиці Пушкіна – реконструкція);

– по 1 об’єкту, замовником якого є Волочиська ЦРЛ (Волочиська центральна районна лікарня по вул.Незалежності, 68, м.Волочиськ – капітальний ремонт харчоблоку та допоміжних приміщень);

– по 1 об’єкту, замовником якого є Сатанівська ОТГ (спортивний комплекс на території школи по вул.Б.Хмельницького, 44, смт.Сатанів Городоцького району – будівництво);

– по 1 об’єкту, замовником якого є Дунаєвецька селищна ОТГ (спортивний майданчик по вул. Лермонтова,13 у смт.Дунаївці – будівництво);

– по 1 об’єкту, замовником якого є Новосільська сільська рада Ізяславського району (водогін – будівництво);

– по 3-х об’єктах Летичівського району (Летичівська та Меджибізька ОТГ: каналізаційно-напірна станція та напірний колектор у смт Летичів – реконструкція з під’єднанням житлового масиву; cтадіон по вул. Стадіонній у с. Требухівці – капітальний ремонт; вуличні мережі водопостачання у смт Меджибіж Летичівського району – реконструкція).

Замовнику по об’єкту “Центральна районна лікарня по вул. Шевченка, 33, смт Ярмолинці – технічне переоснащення котельні” надійшли на рахунок кошти у повному обсязі – 3400,0тис.грн., які досі не освоєно.

 

Щодо стану освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, доповідач зауважив, що завдяки роботі, проведеній у минулі роки по добровільному об’єднанню громад, державою в якості фінансової підтримки спрямовано 26 об’єднаним територіальним громадам субвенцію на формування інфраструктури в обсязі 167,0 млн. гривень.

Із передбачених на рік 167,0 млн.грн. профінансовано 111,4 млн.грн. або 66,7% від загального обсягу, з яких освоєно 15,9 млн.грн. або 14,3% від профінансованих коштів, тобто, залишки цих коштів на рахунках ОТГ становлять 95,4 млн. гривень.

Кошти об’єднаними територіальними громадами розподілено на 155 проектів, які погоджено облдержадміністрацією.

Найбільше коштів за проектами (19,5%) спрямовано на заклади освіти (капітальні ремонти та реконструкція), 16,9% – на закупівлю спецтехніки, 14,5% – будівництво вуличних мереж водопостачання та електричних мереж вуличного освітлення, 13,5% – капітальні ремонти доріг. Крім того, за кошти цієї субвенції заплановано реалізацію таких проектів як капітальні ремонти та реконструкція будівель рад, закладів культури, центрів надання адміністративних послуг, закладів охорони здоров’я.

Комісією при Мінрегіоні України погоджено 131 проект, з яких у Головне управління Державної казначейської служби в області подано усього 80 проектів 16 громадами.

7 громад мають погодження Комісії при Мінрегіоні України, але пере-ліки до органів казначейства не подано селищами Дунаївці, Летичів, Меджибіж, Чорний Острів, селами Гуменці, Ленківці, Китайгород.

12-ма громадами подано переліки, але в них є залишки нерозподілених коштів, тобто, переліки було подано не на всю передбачену суму.

По 2 громадах відсоток нерозподілених коштів становить понад 40%, а саме в  Китайгородській ОТГ – 66% та Меджибізькій  ОТГ – 46,2%.

Використовують кошти за своїми проектами 10 громад:  м. Волочиськ (5622,2 тис.грн., або 90,1% від профінансованих); с. Ганнопіль (2803,2 тис.грн., або 50,2% від профінансованих);
смт Наркевичи (1202,2 тис.грн., або 48,7% від про фінансових); смт Чемерівці (1752,0 тис.грн., або 28,1% від профінансованих); с. Колибаївка (440,5 тис.грн., або 27,1% від профінансованих); с.Судилків (1409,7 тис.грн., або 25% від профінансованих); смт. Сатанів (558,5 тис.грн., або 21,7% від профінансованих); м.Дунаївці (1444,9 тис.грн., або 15,5% від профінансованих); смт.Війтівці (238,8 тис.грн., або 7,7% від профінансованих); м.Полонне (442,9 тис.грн., або 7,5% від профінансованих).

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій станом на 15 вересня поточного року проводиться фінансування будівництва, реконструкції, капітального ремонту, придбання обладнання 304 об’єктів та заходів.  З них  по закладах освіти і науки – 61 об’єкт на суму 30,6 млн.грн.; охорони здоров’я – 29 об’єктів на суму 9,3 млн.грн.;  культури – 42 об’єкти на суму 16,8 млн.грн.; спорту – 4 об’єкти на суму 5,5 млн.грн.; ЖКГ –  50 об’єктів на суму 62,0 млн.грн.; об’єкти інфраструктури (дороги, вулиці) 32 об’єкти та заходи на суму 4,8 млн.грн.; придбання обладнання – 83 заходи на суму 20,9 млн.грн.; інші (адмінбудівлі) – 3 об’єкти та заходи на суму 0,4 млн. гривень.

Передбачено та профінансовано 150,3 млн. грн., з них освоєно 8,6 млн.грн. або 5,7 відсотка. Освоєння коштів проводиться лише по 50 об’єктах та заходах.

На поточний рік відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 року №260 для Хмельницької області розподілено 15,65 млн.грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС, у тому числі обласному бюджету – 4,654 млн. гривень.

На цей час усі об’єкти затверджено Мінрегіоном України, крім 1 об’єкта у Білогірському районі на суму 117,5 тис. гривень.
З передбачених 15,65 млн.грн. профінансовано 10,4 млн.грн., з яких освоєно усього 1,158 млн.грн. або 11,1%, на об’єктах міст Нетішин (56,0 тис. грн.), Славута (635,3 тис. грн.) та Ізяславського району (467,2 тис.грн.).

Головне меню

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Управління освіти, молоді та спорту
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані

Оголошення

Prev Next

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт