Новини в фотографіях

Prev Next

Наша область має всі можливості для переходу від постачання сировини до постачання готової продукції – О.Корнійчук

on 26 липня 2017.

66-7ода68x51325 липня  відбулося розширене засідання колегії обласної державної адміністрації. Провів засідання голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук. У залі були присутні перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад, об’єднаних територіальних громад області.

На початку засідання голова облдержадміністрації виконав приємну місію – привітав  кращих подолян із присвоєнням почесних звань. Далі учасники колегії обговорили питання, винесені на порядок денний засідання, а саме: про підсумки соціально-економіч­ного розвитку області за перше  півріччя 2017 року; про стан підготовки навчальних закладів до нового 2017/2018 навчального року та про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації про виконання вимог законодавства щодо забезпечення мінімальної заробітної плати в області.

20294327 1377141315740212 9073347424552047082 nПо першому питанню доповідав директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Юрій Гриневич. Юрій Валентинович зазначив, що протягом першого півріччя 2017 року обласною та районними державними адміністраціями вживалися заходи, спрямовані на стабілізацію соціально-економічної ситуації в області. У цілому досягнуто позитивної динаміки розвитку регіону. Обсяги промислового виробництва за січень-травень 2017 року збільши­лися у порівнянні з січнем-травнем минулого року на 1,2 відсотка. За січень-травень 2017 року індекс промислового виробництва становив 101,2% (у відповідному періоді минулого року – 102,1%). Обсяги промислової продукції зросли у текстильному виробництві, ви­робництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 40,1%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 22,9%, харчових про­дуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 13%, виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічної діяльності – на 8,5%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатку­вання – на 3,4 відсотка. Посадовець констатував зменшення обсягів  випуску продукції у добувній промисловості і розробленні кар’єрів  на 25,3 відсотка. Промисловими підприємствами за січень-травень 2017 року реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 16,3 млрд.грн., що на 3,9 млрд.грн. більше ніж у січні-травні 2016 року. Виробництво продукції сільського господарства в усіх категоріях госпо­дарств зросло у порівнянні з минулим роком на 3,1 відсотка. Окремо Юрій Гриневич зупинився на даних по сільськогосподарській галузі. Так, він зазначив, що під урожай 2017 року посіяно  1168 тис. га сільськогосподарських культур, що на 19 тис. га більше показників минулого року. У поточному році ва­лове виробництво зерна очікується близько 2,9 млн. тонн при середній урожайності не менше 55 ц з 1 гектара.

В області розпочато комплекс збиральних робіт. На 10 липня поточного року намолочено 3,1 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових культур при середній урожайності 50 ц з 1 гектара. Крім того, озимого ріпаку намолочено 2,3 тис. тонн при середній врожайності 28 ц з 1 гектара. Збиральні роботи розпочато в Ізяславському, Кам’янець-Подільському, Красилівському та Ста­росинявському районах. В інших районах проводяться обкоси полів та готу­ються найближчими днями розпочати збиральну кампанію. У господарствах усіх категорій обсяги виробництва м’яса (реалізації худоби та птиці на забій у живій вазі) збільшилися на 0,7%, молока – на 2,1%, яєць – зменшилися на 1,5 відсотка.

Інформуючи присутніх стосовно впровадження в регіоні альтернативних видів опалення, директор Департаменту зауважив, що за перше півріччя 2017 року теплогенеруючими потужностями вироб­лено 8,2 млн. кВт/год електроенергії. Аналізуючи інвестиційний клімат області, посадовець повідомив, що у січні-березні 2017 року підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 1787,1 млн.грн. капітальних інвес­тицій, що у порівняних цінах на 34,5% більше обсягу капітальних інвестицій за відповідний період 2016 року. Найвагомішу частку капітальних інвестицій (99,7% загального обсягу) освоєно у матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди – 52,7% усіх інвести­цій; машини, обладнання, інвентар і транспортні засоби – 45,2 відсотка. У нематеріальні активи вкладено 0,3% загального обсягу капітальних інвес­тицій. Обсяг внесених з початку інвестування в економіку області прямих іно­земних інвестицій (акціонерного капіталу) на 01 квітня 2017 року становив 160,5 млн. доларів США, що на 1,5% більше обсягів інвестицій на початок року, у розрахунку на одну особу населення – 124,7 долара. Із країн Європейського Союзу з початку інвестування внесено 150,7 млн. дол., інших країн світу – 9,8 млн. доларів. На підприємствах промисловості зосереджено 116,6 млн. дол. (72,6% за­гального обсягу прямих інвестицій), у тому числі переробної промисловості – 115,9 млн. доларів. На підприємствах з оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів акумульовано 21,8 млн. дол. (13,6% загального обсягу прямих інвестицій), сільського, лісового та рибного госпо­дарства – 9,6 млн. дол. (6%), в організаціях, що здійснюють операції з неру­хомим майном, – майже 8,0 млн. дол. (5%). За словами Юрія Валентиновича, за січень-травень спостерігалось зниження обсягів виконаних будівельних робіт. Їх виконано на суму 432,4 млн.грн., що на 6,5% менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. На зниження показника суттєво вплинуло скорочення на 31% обсягів будівництва житла. Водночас збільшилося будів­ництво інженерних споруд та нежитлових приміщень на 18,7% та 17,4%, відпо­відно. Здійснювалася системна робота з відстеження ситуації на споживчому ринку області для своєчасного реагування на негативні тенденції його роз­витку.

Ціни на споживчому ринку області у червні 2017 року у порівнянні з попереднім місяцем зросли на 1,6 відсотка. Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 3 відсотки. Надходження податків, зборів та інших обов’язкових платежів до зведе­ного бюджету становили 3589,0 млн.грн., у тому числі до Державного бюдже­ту України – 1533,1 млн. гривень. Доходи загального фонду місцевих бюджетів області зросли на 41,6% або на 640,0 млн.грн. у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Місцеві бюджети отримали трансфертів з державного бюджету на суму 5344,7 млн.грн. або 99,3% до плану на звітний період. Вживаються заходи з подальшого вдосконалення організації роботи центрів надання адміністративних послуг, через які протягом звітного періоду надано 166,6 тис. адміністративних послуг.

Середня кількість видів адміністративних послуг, що надаються через центри при райдержадміністраціях, становить 135, при виконавчих комітетах міських (міст обласного значення) рад – 186. Роботу місце­вих ЦНАПів забезпечують 139 адміністраторів.

Окремо посадовець відзначив позитивну динаміку основних фінансово-економічних показників діяльності суб’єктів малого та середнього підприємництва. За даними Головного управління Державної фіскальної служби в області на 01 квітня 2017 року кількість діючих малих та середніх підприємств ста­новить 10385 одиниць та збільшилася з початку року на 102. До бюджетів усіх рівнів від суб’єктів малого та середнього підприєм­ництва надійшло 1053,2 млн. грн. податкових платежів, що на 421,8 млн. грн. або на 66,8% більше ніж за відповідний період 2016 року. В області забезпечено  надходження до бюджету Головного управління Пенсійного фонду України  власних коштів на суму 1558,3 млн. гривень. На виплату пенсій направлено 4,2 млрд.грн., що на 350,2 млн.грн. більше (на 9%) ніж за відповідний період торік.

Постійно проводиться робота щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, погашення заборгованості працівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності. За попередніми даними середньомісячна заробітна плата одного штат­ного працівника у січні-травні 2017 року становила 5365,0 грн., що на 47,1% більше ніж за цей період торік. Заборгованість із виплати заробітної плати на 01 червня 2017 року стано­вить 6,0 млн. гривень. З початку року повністю ліквідовано борги із виплати заробітної плати на 8 підприємствах на суму 775,3 тис. гривень.

Приділялася увага в області і розвитку галузі освіти. Органи місцевого самоврядування продовжують роботу зі створення опорних загальноосвітніх навчальних закладів. Вирішується питання щодо створення ще 12 опорних шкіл у 6 районах та 6 об’єднаних територіальних громадах.

Також Юрій Гриневич зауважив, що в області, як і державі в цілому, продовжується реформування системи охорони здоров’я. Первинна медична допомога є пріоритетом у галузі охорони здоров’я. На завершення директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації додав, що підсумки соціально-економічного розвитку Хмельниччини за перше пів­річчя 2017 року свідчать про необхідність продовження активної роботи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації, а досягнуті позитивні результати дають можливість прогнозувати відновлення позитивної динаміки розвитку провідних галузей виробничої та соціальної сфери, що сприятиме підвищенню добробуту мешканців регіону.

В свою чергу Олександр Корнійчук звернув увагу присутніх на важливість нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, особливо тваринництва. Очільник області наголосив, що вкрай важливим залишається завдання залучення іноземних інвестицій та створення сприятливих для розвитку бізнесу умов.


За матеріалами ХОДА

Головне меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Доступ до публічної інформації
Обговорення
Основні заходи
Соціальний захист населення
Інформація для переселенців
Житлово-комунальне господарство
Соціально-економічний розвиток
Економіка та підприємництво
Регуляторна політика
Інвестиційна Ярмолинеччина
Туристична Ярмолинеччина
Захист прав споживачів
Добровільне об’єднання територіальних громад
Центр надання адміністративних послуг
Служба у справах дітей
Структура
Піклування про дітей
Усиновлення
Опіка та піклування
Дитячі будинуи сімейного типу та прийомні сімї
Усиновлення дітей
Всеукраїнський портал національного усиновлення
База даних дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування які підлягають усиновленню
Бюджетна політика
Управління освіти, молоді та спорту
Культура
Вакансії
Громадська рада
Звернення громадян
Розвиток громадянського суспільства
Запобігання проявам корупції
Управління Держпродспоживслужби в Ярмолинецькому районі інформує
Управління державної служби Головдержслужби України в області інформує
Актуальні питання державної служби
Запитання та відповіді
Ярмолинецьке відділення Кам'янець-Подільської ОДПІ
Спостережна комісія
Очищення влади
Хмельницьке об’єднане управління ПФУ в Хмельницькій області
Офіційні документи органів місцевого самоврядування
Відкриті дані

Оголошення

Prev Next

До відома суб’єктів господарювання

Ярмолинецьке відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ доводить до відома суб’єктів господарювання, що з 02.07.2018 року будуть змінені всі рахунки для сплати податків....

Read more

Запрошуємо на Перший півмарафон «Незалеж…

Громадська організація «Успішна молодь Нетішина» спільно з Виконавчим комітетом Нетішинської міської ради запрошують вас до участі у Першому півмарафоні «Незалежні...

Read more

РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТАРЦІЯ ПОВІДОМЛЯ…

Урядова «гаряча лінія» номер телефону 1545   звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного і надсилаються органам виконавчої влади...

Read more

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

З 01 травня 2018 року по 01 листопада 2018 року СФГ "Віталія" та ФГ "Віталія-2007" будуть проводити обробіток посівів хімічними...

Read more
ПРЕС-АНОНС  27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

ПРЕС-АНОНС 27 квітня – IV Форум енергое…

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»  27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності...

Read more

Державна служба України у справах ветера…

19 травня 2018 року у Києві на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу «КУБОК НЕСКОРЕНИХ». Участь у змаганнях беруть ветерани...

Read more

УМОВИ прийому та порядок відбору на навч…

 Розпочато відбір до вищих навчальних закладів ДСНС України (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Вище професійне училище Львівського ДУ БЖД (м....

Read more

Н А К А З № 67-Н

Н А К А З    № 67-Н Від «22»_грудня_ 2017 р                     ...

Read more

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, я…

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не...

Read more

Стажування у Федеральному міністерстві з…

За інформацією Федерального міністерства закордонних справ Німеччини молоді співробітники державних установ України запрошуються пройти стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ...

Read more

Про оголошення конкурсу на заміщення вак…

Наказ управління агропромислового розвитку Ярмолинецької районної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №11 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної...

Read more

До уваги керівників підприємств, установ…

Відповідно до ч. ст.2 Закону України «Про колективні договори та угоди», колективний договір укладається на підприємствах, установах, організаціях незалежно від...

Read more

30 ювілейна обласна виставка «Агро – Под…

16 вересня 2017 року о 10:00 годині за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька (траса № Н-03 Хмельницький-Чернівці, мікрорайон Ружична, недіючий...

Read more

Оголошення! Щодо виїзного прийому громад…

ОГОЛОШЕННЯ На виконання доручення Міністра юстиції України від 09 серпня 2017 року, відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи...

Read more

Оголошення! Відбудеться міжнародна конф…

16-17 вересня у Хмельницькому відбудеться міжнародна конференція "Бджільництво як компонент сталого розвитку". Запрошуються науковці-бджолярі з України та Європи, власники пасіки, керівники...

Read more

Заходи до Дня незалежності України

 23 серпня  2017 року 09.00 – вистакове містечко «Українська хата»; 09.30 – відкриття Дошки  пам’яті  «Герої не вмирають»; 10.00 – урочиста церемонія підняття...

Read more

Рекомендації Держенергонагляду щодо необ…

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2017-2018 років, попередженню...

Read more

Увага конкурс «Кращі практики місцевого …

ІНФОРМАЦІЯ про конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування»   Протягом 2012-2013 років Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (Конкурс) впроваджувався Центром експертизи реформ місцевого...

Read more

АНОНС

                                         20...

Read more

Національне агентство з питань запобіган…

Національне агентство з питань запобігання корупції щодо декларування...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Все…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги жителів району та суб’єктів гос…

В зв’язку з численними змінами до законодавчих актів України Управлінням захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області заплановане...

Read more

3 березня 2017 року в Україні день жалоб…

Указом Президента України від  2 березня 2017 року №52/2017 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні. На виконання зазначеного Указу Президента України...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» – головного спеціаліста відділу...

Read more
Iнформаційна довідка

Iнформаційна довідка

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі...

Read more

Допоможемо українським воїнам!!!

Хмельницький відокремлений підрозділ Громадської організації «Дія» просить допомоги у придбанні медичних рюкзаків та розгрузок для медичної служби, які будуть використовуватись...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста...

Read more

До уваги керівників районних підрозділів…

Розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Ярмолинецькій районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для...

Read more

Найпопулярніші та нетрадиційні імена, як…

        При державній  реєстрації народження  дітей у органах державної реєстрації актів цивільного стану Ярмолинецького району  протягом 11...

Read more

Звернення учасників VIII обласного фести…

7 грудня 2016 року відбувся VIII обласний фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”. Його учасники прийняли звернення до керівників установ, підприємств, установ, організацій,...

Read more

Управління фінансів Ярмолинецької райде…

Управління фінансів  Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста бюджетного відділу. Вимоги: громадянство...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

Конкурс на заміщення вакантної посади

Ярмолинецька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Ярмолинецької...

Read more

УВАГА! КОНКУРС! 23

 Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та туризму Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» –...

Read more

До уваги суб'єктів господарювання

Неприбуткові організації: приведення діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.   Законом України від 17 липня 2015 року № 652-УІИ «Про внесення...

Read more

Графік проведення посадовими особами Гол…

    Назва відділу «Бюро правової допомоги», адреса Дата Посадова особа, яка надає консультації               Ярмолинецьке бюро правової допомоги смт. Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1 Щомісячно кожного першого...

Read more

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Ярмолинецька районна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на  приміських автобусних маршрутах   загального користування, які не...

Read more

До уваги суб’єктів господарювання

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Управління соціального захисту населення…

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорії “В”: -         головного спеціаліста юрисконсульта відділу...

Read more

Оголошення конкурсу на заміщення вакант…

  ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ТОРГІВЛІ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ 32100 смт Ярмолинці, площа 600 річчя Ярмолинець, 1  тел. 2-16-92,...

Read more

Оголошення!

02.09.2016  року в приміщенні районної державної адміністрації  здійснить виїзний прийом громадян голова обласної державної адміністрації КОРНІЙЧУК Олександр  Олександрович Початок прийому о 09.30 год.

Read more

Увага конкурс!

Управління соціального захисту населення Ярмолинецької райдержадміністрації інформує, що 01 вересня 2016 року о 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення тимчасово...

Read more

Попит на програму з енергоефективності з…

"Динаміка попиту на Урядову програму утеплення позитивна. Щотижня все більше ОСББ та ЖБК приєднуються

Read more

Кредитування «зелених» проектів для мало…

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7%...

Read more

Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майб…

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні...

Read more

До уваги ярмолинчан!

16-18 травня 2016 року, за ініціативи громадської організації «Всеукраїнська асоціація кришталевих людей», в Україну приїде група вчених і лікарів з...

Read more

До уваги громадськості!

Ярмолинецькою райдержадміністрацією розпочато надання послуг з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, речових прав на нерухоме майно...

Read more

Проведення щорічного Всеукраїнського ко…

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152...

Read more

До уваги журналістів!

Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної...

Read more

До уваги військовозобов'язаних!

Запрошуються громадяни України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом Збройних Сил України, до навчальних військових...

Read more

Увага конкурс!

     06 січня 2016 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурси на заміщення вакантних посад заступника...

Read more

Пункти обігріву

Через різке пониження температурного режиму в районі розпочали роботу стаціонарні пункти обігріву на базі об’єктів соціальної сфери   № з/п Адреса Місце розташування 1. смт. Ярмолинці вул....

Read more

Оголошення!

З метою сприяння консолідації і координації зусиль мобілізованих , учасників бойових дій в зоні АТО, сімей загиблих, їх об'єднань у...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

На офіційному  веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру hup:maplandgovua ( у розділі «Публічна кадастрова карта») працює електронний...

Read more

До уваги селещного та сільських голів!

Нагадуємо, 21 травня цього року набув чинності Закон України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та...

Read more

УВАГА!

Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України № 604 вiд 19 серпня 2015 року затверджено Порядок та умови виплати одноразової грошової...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ

  14 листопада 2015 року о 10.00 в приміщені Ярмолинецької селищної ради  планується зустріч з  учасниками бойових дій в зоні АТО, сімей...

Read more

Увага конкурс!

07 жовтня 2015 року Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області оголосило конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Ярмолинецького...

Read more

Увага, конкурс!

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошує з 31 липня 2015 року проведення конкурсу “Кращі практики місцевого самоврядування”...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

З 20 по 27 вересня 2015 року в Італії (Неаполь) Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) проводитиме Міжнародний Фестиваль...

Read more

Оголошення!

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Оголошення!

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві Держенергоефективності організовує V111 Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика –...

Read more

Національний конкурс бізнес рішеннь для …

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Глобального екологічного фонду ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка” у партнерстві із громадською організацією...

Read more

Відкриття постійно діючого представництв…

Згідно з ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» до відання місцевих державних адміністрацій у межах і формах, визначених...

Read more

До уваги суб'єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року №19-31/2015 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області...

Read more

Інформація щодо запровадження електронно…

За повідомленням Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року Нацбанк роз’яснив українським банкам – приймати електронні витяги, виписки та...

Read more

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 23 липня – 01 серпня ц.р. буде організовано міжнародну поїздку до Словаччини,...

Read more

Вакансії в органах юстиції області.

Детальна інформація на сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua) у розділі ВАКАНСІЇ.

Read more

До уваги громадськості!

Обласний благодійний фонд «Патріоти України», що працює з метою надання допомоги військовим, які перебувають у зоні АТО, звертається з проханням...

Read more

У Національній академії державного управ…

У Національній академії державного управління при Президентові України з триває вступна кампанія. Документи подаються особисто до приймальної комісії Національній академії...

Read more

Оголошення!

27 березня о 09:00   відбудеться мітингу та покладанні квітів до пам’ятників невідомому воїну та загиблим у Великій Вітчизняній війні  з...

Read more

ОГОЛОШЕННЯ!

Починаючи з 10 лютого 2015 року в районній державній адміністрації організовано щоденне чергування працівників райдержадміністрації з утворенням на базі приймальні...

Read more
Державна фіскальна служба України інформує

Державна фіскальна служба України інформ…

Про особливості встановлення ставок з місцевих податків та зборів Ви можете ознайомитись в інформаційному листі ДФС України за посиланням

Read more

Про запобігання загибелі рибалок у зимов…

Протягом останніх років ситуація із загибеллю людей на водних об’єктах області у зимовий час залишається невтішною, так у зимовий період...

Read more

Вхід на сайт